ATV'den Kuruluş Osman dizisi için son karar! Kadroya yeni isim

Burak Özçivit'in başrol oyuncusu olduğu ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi kadrosunu genişletiyor. Diziye yeni bir oyuncu daha katıldı. O isim Levent Özdilek dahil oldu.

ATV'den Kuruluş Osman dizisi için son karar! Kadroya yeni isim
Yayınlanma Tarihi : 12 Nisan 2022 08:14

 20 Kasım 2019 tarihinde ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve ilk bölümünden itibaren reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisi ekran yolculuğunu sürdürüyor. 3.Sezonla ekranda olan Kuruluş Osman ekranların en çok sevilen dizilerinden biri olarak gösteriliyor.

Dizinin başrol kadrosunda yakışıklı  oyuncu Burak Özçivit var.

Kuruluş Osman ilk yayınlanmaya başladığında ATV oldukça yüksek bütçeler ayırmış ve dev tanıtım kampanyaları yürütülmüştü. Bu gelişme de Kuruluş Osman dizisinin büyük ilgi görmesine neden olmuştu. Burak Özçivit zaten Kara Sevda dizisi ve Muhteşem Yüzyıl dizileriyle elde ettiği başarıyı Kuruluş Osman dizisinde de yakaladı. Bugüne dek oynadığı dizilerle hatırı sayılır bir hayran kitlesi bulunan Burak Özçivit tüm hayranlarını Kuruluş Osman dizisine taşımayı başardı. 

Burak Özçivit'in başrollerindeki Kuruluş Osman dizisine yeni bir oyuncunun katıldığı öğrenildi. TV100'den Birsen Altuntaş tarafından Kuruluş Osman dizisiyle ilgili detaylar şu şekilde paylaşıldı. 

Kuruluş Osman dizisi 3. sezonunda da seyirciden büyük ilgi görüyor. Çarşamba akşamlarının reytingine damgasını vuran dizinin yönetmen koltuğunda Ahmet Yılmaz oturuyor. Proje tasarımı ve yapımcılığına Mehmet Bozdağ'ın imza attığı diziye son olarak usta bir tiyatrocu konuk oluyor. 

mv5bntblzdi3mzatmwy1zi00mjixltk0mjetmjfmnjrlodk3mtazxkeyxkfqcgdeqxvyndg4mjkzndkat-v1.jpg

Levent Özdilek, Burak Özçivit'in Osman bey rolüne hayat verdiği fenomen dizide rol alacak. Haziran ayında sezon finali yapması planlanan dizide Özdilek, "Tekfur" rolüne hayat verecek.

KAÇ BÖLÜM KALACAĞI BİLİNMİYOR

Öte yandan Levent Özdilek'in ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde ne kadar yer alacağı bilinmiyor. Ancak bilinen bir şey varsa ATV Bu dizi için elinden ne gerekiyorsa yapıyor.

Hatta medya kulislerinden gelen bilgilere göre Kuruluş Osman dizisi dördüncü sezonda da ekranda olabilir.