ATV'den yeni dizi! Kurtlar vadisi ve EDHO oyuncuları da kadroda yer alıyor

ATV ekranlarında yayınlanacak yeni dizide dikkat çeken bir ayrıntı var. Yeni ATV dizisinde Kurtlar Vadisi dizisi ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncuları da yer alacak.

ATV'den yeni dizi! Kurtlar vadisi ve EDHO oyuncuları da kadroda yer alıyor
Yayınlanma Tarihi : 01 Mayıs 2022 14:33

Bir dizi fabrikası gibi hareket eden kanallardan biri de kuşkusuz ATV. ATV ekranlarında yayınlanan çok sayıda dizi izlenme rekorları kırıyor.

Özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kanalın en önemi işlerinden biriydi. Altı sezon boyunca ekranda olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi izlenme rekorları kırmıştı.

Dizi sadece Türkiye'de değil yurt dışında da büyük ilgi görüyordu. Tam 7.sezon başlayacakken 199.bölümüyle ekrana veda eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bugün olmuş gündemden düşmüyor.

ATV'nin bu dizinin hayranlarını derinden üzmüş olması kanal açısından da kötü bir algıya yol açıyordu. ATV beklenmedik bir şekilde harekete geçti.

Kadrosunda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle, Türkiye'nin efsane ve unutulmaz dizilerinden Kurtlar Vadisi dizisinin de oyuncularının yer aldığı bomba bir diziyi ekrana getirme kararı aldı.

Yeni ATV dizisiyle ilgili detaylar da belli olmaya başladı.

Yasemin.com'da yayınlanan haberde; Yeni diziyle ilgili detaylara da yer verildi. ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan 'İçimizdeki Ateş' dizisi Fabrika Yapım'la evlere konuk olacak. Yavaş yavaş oyuncu kadrosunun belli olduğu dizinin çekimlerine bayram haftasında başlanacak.

demirhan-demircioglu.jpg


Projede Kurtlar Vadisi ve EDHO'dan da isimlerin olması dikkatlerden kaçmadı. Güçlü oyuncu kadrosuna sahip olacağı anlaşılan dizi şimdiden heyecanlandırdı

61cc58a24e3fe01a8ca71123.jpg

Fotoğraf: Ceren Benderlioğlu

4 gencin etkileyici hikayesini izletecek dizide, Demirhan Demircioğlu, Atakan Hoşgören, Burak Sevinç, İpek Filiz Yazıcı, Ceren Benderlioğlu, Gizem Arıkan gibi isimler yer alıyor. Öte yandan projenin senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Özlem Elginöz kaleme alıyor.