Avrupa Yakası uyarlama iddiasına Gülse Birsel ateş püskürdü

Avrupa Yakası dizisinin yaratıcısı Gülse Birsel dizinin uyarlama olduğunu öne sürenlere tepki gösterdi

Avrupa Yakası uyarlama iddiasına Gülse Birsel ateş püskürdü
Yayınlanma Tarihi : 28 Mart 2022 14:07

Yeni dizisi için hazırlıklara başlayan Gülse Birsel çok yakında setlere geri dönecek. Dijital bir platformda yayınlanacak dizi için tüm hazırlıklar sürüyor. Avrupa Yakası dizisiyle ilgili bir paylaşıma tepki gösteren Gülse Birsel bir anda magazin gündemine oturdu.

Onedio'nun haberine göre; Dizi, final yapsa da bir şekilde hep hayatımızda kalmaya devam ediyor. Özellikle sosyal medyada sık sık Avrupa Yakası'yla ilgili paylaşımlara denk geliyoruz.


O paylaşımlardan biri de geçtiğimiz günlerde "@DunderMifflinTR" isimli bir Twitter sayfası yaptı. Sayfa “Gülse Birsel 2006’da verdiği bir röportajda Avrupa Yakası'nı, The Office UK’den esinlenerek yazdığını söylemiştir.” yazdı.


Bu paylaşımı gören Avrupa Yakası'nın senaristi Gülse Birsel, ortaya atılan iddiaya “Uyduruyorsun, uydurma.” cevabını verdi.

TEKRARLARI REKORLAR KIRIYOR

Öte yandan Avrupa Yakası dizisinin tekrar bölümleri youtube ortamında izlenme rekorları kırıyor. Dizinin kadrosunda Kuruntu Ailesi dizisiyle Türkiye'nin en çok sevdiği isimlerden biri olan merhum oyuncu Gazanfer Özcan'da yer alıyordu.