Ayça Ayşin Turan'ın 'Sevmek Yüzünden' filmindeki partneri belli oldu

Son olarak FOX'un 'Kader Bağları' dizisiyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan, şimdilerde yeni sinema filmi 'Sevmek Yüzünden' için hazırlanıyor. Cast çalışmaları devam eden filmde oyuncu Turan'a eşlik edecek isim de belli oldu.

Ayça Ayşin Turan'ın 'Sevmek Yüzünden' filmindeki partneri belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2023 23:33

2017-2018 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan 'Meryem' adlı diziyle ünlenen Ayça Ayşin Turan, 'Hakan: Muhafız'daki 'Leyla Sancak' rolüyle kendine hayran bırakmıştı. Son olarak Kanal D'nin ekran macerası kısa süren 'Kader Bağları' adlı diziyle ekranlara gelen ünlü oyuncunun yeni projesi belli oldu. 'Sevmek Yüzünden' adlı sinema filmiyle seyirci karşına geçecek olan oyuncu Turan'a eşlik edecek yakışıklı belli oldu. 

adsiz-005.png

Ayça Ayşin Turan'ın 'Sevmek Yüzünden' Filmindeki Partneri Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ayça Ayşin Turan yeni bir sinema filmi için sete çıkmaya hazırlanıyor. “Sevmek Yüzünden” adlı filmin senaryosu ve yönetmenliğine Ahmet Kapucu imza atıyor. Sky Film – PRT Film- 2518 Film yapım şirketlerinin ortaklığında çekilecek olan filmin yapımcılığını Emre Oskay, Fatih Ay ve Ahmet Kapucu üstleniyor.

Romantik komedi türündeki film Kıbrıs’ta çekilecek. Ayça Ayşin Turan filmde “İdil” rolüne hayat verecek. Turan’ın partneri için ise Serhat Teoman’la anlaşıldı. Teoman “Ömer” rolünü canlandıracak. Filmin kadrosunda ayrıca Ali Gözüşirin “Kerem” ve Ali Yoğurtçuoğlu “Yiğit” karakterleriyle yer alacak.

adsiz3-001.jpg

Etiketler :