Ayça Varlıer, Hollywood yıldızıyla aynı filmde! Yakında vizyona girecek...

Bir süredir Amerika'da yaşayan ve çeşitli sahne oyunlarında yer alan oyuncu Ayça Varlıer, ünlü Hollywood yıldızıyla aynı filmde rol alacak. Merakla beklenen film 2024'te vizyona girecek.

Ayça Varlıer, Hollywood yıldızıyla aynı filmde! Yakında vizyona girecek...
Yayınlanma Tarihi : 01 Aralık 2023 23:08

'Gümüş'ün Pınar'ı, 'Geniş Aile'nin Doktor Hayat'ı ve 'Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi'nin Bahar'ı ünlü oyuncu Ayça Varlıer, gururlandıran bir projede yer alacak. Ünlü oyuncu, 'The Mask' (Maske) filmiyle hafızalara kazınan, son olarak 'Little Dixie' ve 'Buckle Up' filminde rol alan Hollywood yıldızıyla aynı filmde rol alacak. 

adsiz-004.png

Ayça Varlıer'den Gururlandıran Proje

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ayca Varlıer, “Maske” filmindeki kötü adam karakteriyle tanınan Hollywood’un ünlü ismi Peter Greene ile “The Time Travel Hills” filminde buluştu. Yönetmenliğini Daniel Curtis Lee, prodüktörlüğünü Tatiana Sokolova’nın yaptığı film, 2024 bahar aylarında sinemalarda yayınlanacak.

adsiz2-001.jpg

Ayça Varlıer duygularını şu sözlerle ifade etti: ''Peter’la çalışmak çok keyifliydi! Senaryonun dışına çıkıp emprovize ettiğimiz sahneler oldu ve yönetmen çok memnun kaldı…''

Etiketler :