Birce Akalay'lı Netflix dizisi 'Kuş Uçuşu'nun 2. sezon yayın tarihi belli oldu

Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un başrolünde yer aldığı Netflix'in 'Kuş Uçuşu' dizisinin 2. sezon yayın tarihi açıklandı.

Birce Akalay'lı Netflix dizisi 'Kuş Uçuşu'nun 2. sezon yayın tarihi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2023 15:00

Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un başrolünde yer aldığı Ay Yapım imzalı 'Kuş Uçuşu' dizisi birinci sezonuyla büyük beğeni toplamıştı. İkinci sezonu merakla beklenen diziyle ilgili bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz aylarda 2. sezon çekimleri tamamlanan dizinin yayın tarihi belli oldu. 

adsiz.png

'Kuş Uçuşu' 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’u başrollerde buluşturan dizi yeni maceralarıyla 14 Aralık’ta Netflix’te seyirciyle buluşacak. Dizide büyük bir hırsla istediklerini nihayet avuçlarının içine alan Aslı, hayallerini kurduğu koltuğu doldurmanın gereklilikleri ve beraberinde gelen gerçek sorumluluklar ile yüzleşiyor. Tahtını tecrübesiz bir kuşa kaybeden Lale ise sahip olduğu gücün ardında kaybettiklerini Kenan’ın da desteğiyle yeniden aramaya başlıyor ve hikaye bambaşka yerlere uzanıyor. Ay Yapım imzalı dizide Demircan Kaçel, Burak Yamantürk, İrem Sak, Defne Kayalar, Şifanur Gül de seyirci karşsına çıkacak.

Etiketler :