Camdaki Kız dizisi Cem Uzan'ı anlatıyor deniliyordu! Gülseren Budayıcıoğlu gerçeği anlattı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisinde Cem Uzan'ın hikayesinin anlatıldığı öne sürülüyordu. Gülseren Budayıcıoğlu , Camdaki Kız dizisinin hikayesiyle ilgili gerçeği tek tek anlattı

Camdaki Kız dizisi Cem Uzan'ı anlatıyor deniliyordu! Gülseren Budayıcıoğlu gerçeği anlattı
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2022 15:55

Perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız dizisi 3 sezondur izlenme rekorları kırıyor. En çok izlenen dizilerden birisi olan dizinin gerçek hikayesi ise dikkat çekiyor. Zaman zaman diziyle ilgili bazı iddialar ortaya atılıyor.

En ilginç iddialardan biri de eski medya patronu ve Genç Parti lideri Cem Uzan hakkındaki iddia... İddiaya göre dizideki Sedat Koroğlu karakteri aslında Cem Uzan. Bu iddia Cem Uzan tarafından dikkate alınmadı ve yanıt gelmedi.

İddialar dur durak bilmeyince Gülseren Budayıcıoğlu katıldığı bir programda dizinin gerçek hikayesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

camdaki-kiz-in-sezon-finalinden-2-fragman-14189251-2334-m.jpg

KESİN BİR DİLLE UZAN AİLESİNİ ANLATIYOR İDDİASINI YALANLADI!

Budayıcıoğlu, Uzan ailesi iddiası için şöyle konuştu:

“İstanbullu Gelin ile ilgili de böyle bir şeyler söylemişlerdi. Tabii ki değil, zaten öyle olsa Uzan ailesi beni bulmaz mı, niye bizi yazdınız demez mi. Siz olsanız demez misiniz?”

Uzan ailesinin hikayesini anlatmadığını belirten ünlü yazar, bir kitabın 3 yıllık yazım süreci olduğunu ve her detay ile ilgilendiğini de dile getirdi.

Kaynak: Mynet.com