Camdaki Kız ve Masumlar Apartmanı dizisine kardeş dizi! Kadroda Kıvanç Tatlıtuğ var

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız ile TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine kardeş bir dizi geliyor. Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın tahtını sallayacak isim üstelik Kıvanç Tatlıtuğ olacak. Kral Kaybederse yakında Star TV'de

Camdaki Kız ve Masumlar Apartmanı dizisine kardeş dizi! Kadroda Kıvanç Tatlıtuğ var
Yayınlanma Tarihi : 21 Nisan 2022 20:32

Yapım şirketlerinin Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserlerine yönelik ilgisi artarak devam ediyor. Son dönemde Gülseren Budayıcıoğlu tarafından yazılan eserler peş peşe dizi oluyor.

Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız bu dizilerden bazıları.

YENİ DİZİ BOMBASI PATLADI

Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir eseri daha dizi olacak. Dizinin adı Kral Kaybederse.. Kral Kaybederse dizisinin Star TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin Gülseren Budayıcıoğlu imzasını taşıması büyük önem taşıyor.

MERVE DİZDAR VE EZGİ MOLA'NIN TAHTI SALLANACAK

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan Ezgi Mola ve Merve Dizdar performanslarıyla hayran bırakıyorlar. İkilinin uyumu Gülseren Budayıcıoğlu imzalı Masumlar Apartmanı dizisinin reyting rekorları kırmasına neden oldu.

KIVANÇ TATLITUĞ TAHTI KAPACAK

Ancak Kral Kaybederse dizisiyle Kıvanç Tatlıtuğ tahtı kapacak görünüyor.  2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle ünlenen ve oynadığı dizi filmlerle Türkiye'nin en önemli oyuncularından bir haline dönüşen Kıvanç Tatlıtuğ şimdilerde Netflix platformunda yayınlanan Yakamoz S-245 dizisiyle fırtınalar estiriyor.

Dizi henüz ilk sezonuyla vizyonda..

Ancak Kıvanç Tatlıtuğ başka bir projede daha yer alacak. 

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre; Yakamoz S-245'den sonra Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisiyle ilgili bilgiler belli oldu.

kivanctatlitug-yenipozyak-750x375-c-750x375-c.jpg

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Kral Kaybederse isimli yeni dizi de bu süreçte Star TV tarafından ekrana getirilecek. Kıvanç Tatlıtuğ’un ismi ile uzun süre gündemde yer alan diziyi hayranlar heyecanla bekliyor. OGM Pictures’in kanal için yeni dizi hazırlıkları içinde olduğu da gelen bilgiler arasında. Bu dizilerden birisi daha ortaya çıktı.