Cansu Tosun babasının yasak aşkıyla ilgili ilk kez konuştu: Görüşmüyor değilim...

Ünlü oyuncu Cansu Tosun, bir süredir gündemden düşmeyen babası Kenan Tosun ile Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan arasındaki ilişki hakkında ilk kez konuştu. Ünlü oyuncu Tosun'un cevabı çok konuşulacak.

Cansu Tosun babasının yasak aşkıyla ilgili ilk kez konuştu: Görüşmüyor değilim...
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2023 19:56

Ünlü oyuncu Cansu Tosun, Haluk Bilginer'in başrolünde yer aldığı 'Şahsiyet' dizisinin 2. sezon lansman partisinde objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden oyuncu Tosun, babası Kenan Tosun hakkında yöneltilen bir soruyu ilk kez yanıtladı. 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Başarılı oyuncu son dönemde çok ses getiren bir olayla ilgili de ilk kez konuştu. Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un annesini aynı zamanda komşuları olan Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’la aldattığı gündeme gelmişti. Güzel oyuncu konuyla ilgili soruyu duyar duymaz başrolleri arasında yer aldığı “Kirli Sepeti”ni işaret etti.

adsiz2-001.jpg

'Herkes Ne Yaptığından Kendi Sorumlu'

Tosun, “Diziyi sorsanız daha heyecanlı… Çok güzel bir işe başladık, çok iyi gidiyor… Seyirci çok memnun, çok çok güzel geri dönüşler alıyoruz… Kadromuz çok iyi, tiyatro oyunum çok iyi gidiyor… Annemle babamla ilgili konuşmak istemiyorum. Ben kendi özel hayatımı da hiç konuşan biri değilim. Annemle babamla ilgili de konuşmak istemiyorum. çok büyük bir saygısızlık olur. Herkes ne yaptığından kendi sorumlu hayatında…” dedi. 

Cansu Tosun babasıyla annesini aldattığı için görüşmediği iddiasına da “Babam o benim… Küs değilim, görüşmüyor değilim” diye konuştu.
 

İlgili Haberler
Etiketler :