Cem Yılmaz'ın 'Do Not Disturb' filmi Zülfü Livaneli'nin gözünden kaçmadı! Sözleri olay oldu...

Cem Yılmaz'ın geçtiğimiz günlerde Netflix'te yayınlanan 'Do Not Distrub' filmine övgü oldu yorumlar gelmeye devam ediyor. Filmi izleyen usta yazar ve müzisyen Zülfü Livaneli'de bir mesaj yayımladı.

Cem Yılmaz'ın 'Do Not Disturb' filmi Zülfü Livaneli'nin gözünden kaçmadı! Sözleri olay oldu...
Yayınlanma Tarihi : 05 Ekim 2023 16:21

'Erşan Kuneri' adlı projesi ile eleştrilerin odağı olan usta komedyen, oyuncu ve senarist Cem Yılmaz, geçtiğimiz Cuma günü Netflix'te yayınlanan 'Do Not Disturb' filmiyle beğeni topladı. Filme bir yorum da usta yazar ve müzisyen Zülfü Livaneli'den geldi. Filmi çok beğendiğini ifade eden Livaneli'nin sözleri sosyal medyada olay oldu.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-002.jpg

CEM YILMAZ MORAL BULDU

Cem Yılmaz'ın başrolünde yer aldığı, senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği 'Do Not Disturb' geçtiğimiz Cuma Netflix'te yayınlandı. Ahsen Eroğlu, Bülent Şakrak, Celal Kadri Kınoğlu ve Özge Özder'in de başrolünde yer aldığı film, yayınlandığı ilk günden bu yana gündem olmaya devam ediyor.

Filmle ilgili ilk günün aksine hafta sonu yapılan çok sayıda olumlu yorumları okuyup moral bulan oyuncu Yılmaz, “İngilizce olmayan filmler sıralamasında Global Top Ten’e 8. sıradan girdim…:) 3 günde 1.4 milyon izlenme ile… Teşekkürler…” mesajını yayınladı. Usta ismin filmine bir yorumda Zülfü Livaneli'den geldi. 

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-kopya.jpg

'USTALIK DÜZEYİNİ YAKALAMIŞ'

Filmi izleyen Zülfü Livaneli, “Do Not Disturb filmi Cem Yılmaz sinemasında bir aşama. Oyunculuğu zaten tartışılmaz. Senaryo ve yönetimde de ustalık düzeyi yakalamış. Filmin adının aksine tam da rahatsız etme ve hayatlarımız üzerine tekrar düşünme amacını gerçekleştirmiş. Cem’i ve emeği geçen herkesi candan kutluyorum.” yorumunda bulundu.

Erdoğan Kan

Etiketler :