Ceylin kimi öldürdü merak ediliyordu Yargı dizisiyle ilgili büyük gerçeği açıkladı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisine seyircilerden tepki yağıyor! Artık seyirciler özellikle Pınar Deniz'in canlandırdığı Ceylin karakteriyle ilgili büyük bir şok içerisindeler

Ceylin kimi öldürdü merak ediliyordu Yargı dizisiyle ilgili büyük gerçeği açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 08 Mayıs 2022 23:58

Yargı dizisi 31.bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde yine büyük bir gizem vardı. Ne yazık ki bu gizem çözülemedi! Haliyle seyirciler de araştırmaya başladı! Ancak ortaya atılan bir iddia Yargı dizisinin sevenlerini çileden çıkaracak türden oldu. 

Yargı dizisinde Ceylin karakterinin kimi öldürdüğü tam bir aydır bir türlü öğrenilemedi. Seyirciler resmen senaristler tarafından son üç bölümdür çileden çıkarılıyor. 

Her seferinde seyircinin aklıyla alay eden sahnelere tepki yağıyor.

Yargı dizisi bir haftada bayram arası vermişti. Herkes bu bölümde ne olacağını çok fazla merak ediyordu..

Her ne kadar CNN Türk'te de bu konuyla ilgili bir içerik yayınlansa da Yargı dizisinde Ceylin'in kimi öldüreceği anlaşılan bu sezon öğrenilmeyecek.

pinar-deniz-yargi-1643554148.jpg

GELECEK SEZONDA ANCAK ÖĞRENEBİLECEĞİZ

Genç Kuşak gazetecilerinden Sadık Şimşek twitter hesabından yayınladığı mesajda dikkat çeken bir mesaj paylaştı ve şunları yazdı.

Ceylin kimi öldürdü? Evet 1 aydır bir türlü öğrenemedik. Anlaşılan sezon finalinde de o sahneyi göstermeyecekler ve gelecek sezona saklayacaklar. Bu artık seyircinin aklıyla alay etmek. Senarist ve Kanal D kendine bir an önce çeki düzen vermeli. Dizinin sezon finali 2 bölüm sonra

NELER YAŞANMIŞTI? 

Ceylin kimi öldürdü sorusu henüz yanıt bulmadı fakat birkaç senaryo yer almaktadır. Sosyal medyadaki izleyiciler Ceylin'in Metin'i ya da Ilgaz'ı vurduğunu iddia ediyor. Dizinin son bölümünde Metin Amir tutuksuz yargılanma kararı aldı ve serbest bırakıldı. Ilgaz ise Ceylin ile evine geçti. Ceylin, Ilgaz'a 'Ben mi, ailen mi?' sorusunu yöneltti. Sonrasında ise Ceylin'in Ilgaz'ın arabasında bir bıçak ile avukatlık ofisine geldiği görüldü. O sırada ise Eren komiser Ceylin'i yakaladı. 

yargi-dizisi-avukat-ceylin-kimdir-gerccca7ek-adi-ne-yarginin-ceylini-pinar-deniz-kimdir-kaccca7-yascca7inda-ve-nereli.jpg

YENİ BÖLÜMLER EYLÜL SONU EKRANA GELECEK

Öte yandan Yargı dizisi Haziran ayında sezon finali yapacak. Yeni bölümler ise Eylül sonunda ekrana gelecek. Başlangıçta tek sezonluk anlaşılan Yargı dizisi reytinglerin iyi gitmesi nedeniyle ikinci sezonda da Kanal D ekranlarında olacak. 

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisi her pazar Akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Şimdiye dek 31 bölümdür ekranda olan Yargı dizisinin en az 70 bölüm sürmesi bekleniyor. İlk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde ekrana gelen dizinin kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever gibi oldukça önemli oyuncular yer aldı. Ancak dizinin en çok dikkat çeken oyuncuları Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu ve  Uğur Polat oldu.