Çok iddialıydı! ATV'den en güvendiği diziye final kararı

ATV ekranlarında yayınlanan bir dizi için daha final kararı geldi! Pazar akşamları ekrana gelen Adı Sevgi dizisi , Kanal D ekranlarında yayınlanan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisine yenildi

Çok iddialıydı! ATV'den en güvendiği diziye final kararı
Yayınlanma Tarihi : 09 Mayıs 2022 16:34

Pazar akşamları yayınlanan diziler arasında Yargı dizisi ve Teşkilat dizisi reytinglerin zirvesinden inmiyor. Özellikle Yargı dizisi büyük bir izlenme rekoru elde ediyor. Bu yüzden pazar akşamları yayımlanan çok sayıda dizinin pek şansı yok.

ATV ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Adı Sevgi dizisi de final yapacak. Dizi kanalın en güvendiği dizilerden biriydi. Büyük umutlarla başlayan dizinin final yapacak olması hem seyircide hem oyuncularda hem de ATV yönetiminde hüsrana yol açtı.

REYTİNGLER İYİ GİTMİYORDU

Adı Sevgi dizisinin reytingleri iyi gitmiyordu. İlk üç bölümden sonra reytingler daha da gerilemeye başladı. Kanal yönetimi bu yüzden diziye daha fazla şans tanımak istemedi. Sezon sonunu beklemeden ani final kararı verildi.

Adı Sevgi dizisinin finaliyle ilgili bilgilerde gelmeye başladı. 

Tv100’ün haberine göre; Atv’nin Koliba Film imzalı dizisi “Adı Sevgi”yle ilgili yeni bir karar alındı.

Pazar akşamları seyirciyle buluşan dizinin son olarak yönetmeni değiştirilmiş, yaz aylarında da devam ettirilmesi planlanmıştı.
 
Kanal diziyi 11. bölümde bitirme kararı aldı. Yapım şirketi ekibe bu gelişmeyi iletti ancak Filiz Alpgezmen ile Murat Can Tura’nın yazdığı dizinin reytingleri düzelirse 13. bölüme kadar uzatılmasının da gündemde olduğunu belirtti.

363382-500x268.jpg

YENİ DİZİ BAŞLAYACAK

Öte yandan Adı Sevgi dizisinin bitmesiyle birlikte ATV ekranlarında yeni bir yaz dizisi başlayacak. Şimdilik adı sır gibi saklanan dizinin özellikle Z kuşağını etkileyecek  bir dizi olması bekleniyor. Merakla beklenen yeni diziyle ilgili yakında ATV'nin bir duyuru yapması bekleniyor. Yeni dizisinin Yargı ve Teşkilat sezon finali yaptıktan sonra ekrana gelecek olması ATV'nin şansını biraz daha artırabilir diye düşünülüyor.