Daha yeni setlere dönmüştü. Canan Ergüder'in dizisi final yapıyor

Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisi final yapıyor. Canan Ergüder bu diziyle setlere daha yeni dönmüştü. Canan Ergüder hayranları gelen haberle yıkıldılar

Daha yeni setlere dönmüştü. Canan Ergüder'in dizisi final yapıyor
Yayınlanma Tarihi : 11 Nisan 2022 22:01

Canan Ergüder, Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisiyle çok sevilmişti. Bu dizide Canan Ergüder '' FERİZ'' karakterine hayat veriyordu.

Dizinin son bölümlerinde Canan Ergüder kadrodan ayrılmıştı.

Meme kanseri tedavisine başlayan güzel oyuncu setlerden uzak kalmış ve sevenleri yeniden setlere döneceği günü iple çeker olmuştu.

SHOW TV EKRANLARINDA GERİ DÖNMÜŞTÜ

Canan Ergüder, Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisiyle setlere geri dönmüştü. Hayranları bu habere çok sevinmiş ve Canan Ergüder'e Menajerimi Ara dizisindeki yol arkadaşı Serhat Teoman'da eşlik etmişti.

İkili Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi ara dizisindeki başarılı uyumlarını bu dizide de sürdürmüşlerdi. Oğlum dizisi yayınlandığı ilk bölüm itibariyle büyük ses getirmesine rağmen sonraki haftalarda reyting kurbanı oldu.

Reyting düşüşü devam ederken Show TV yönetimi Oğlum dizisine final kararı aldı.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Oğlum dizisinde yeni bir değişiklik olmazsa sezon sonunda ekrana veda edecek.

oglum-70.jpg

Zengin oyuncu kadrosuyla ilk tanıtımı yayınladığından beri gündemden düşmeyen Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan "Oğlum" dizisi sezon sonunda final yapıyor. Dizinin başrolünde Canan Ergüder, Timur Acar, Songül Öden, Nihal Yalçın ve Feyyaz Duman yer alıyor.

DAHA YENİ BAŞLAMIŞTI

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Oğlum dizisi daha yeni başlamıştı. Şimdiye dek sadece 9 bölümdür ekrana gelen Oğlum dizisinin gelecek sezonda ekranda yer almayacak olması en çokta Canan Ergüder hayranlarını üzdü.

Canan Ergüder 'Oğlum' dizisinde Demet karakterine hayat veriyor. Demet karakterinin çocuksu tavırları ve çocuklarla kurduğu diyalog seyirciyi derinden etkiliyor. Emniyetle birlikte çalışan Demet dizide bir cinayeti çözmeye yardımcı oluyor.

Demet karakterinin dizideki en yakın arkadaşı ise  Sedat... Sedat başarılı ve dürüst bir emniyet görevlisi. Bu karaktere ise Serhat Teoman hayat veriyor. Yakışıklı oyuncu Serhat Teoman ile Canan Ergüder, Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde de birlikte rol almışlardı. İkilinin başarılı uyumu Oğlum dizisinde de devam ediyordu.