Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci'li 'Sandık Kokusu' dizisinden beklenmedik gelişme

Demet Akbağ ile Özge Özpirinçci'yi buluşturan Show TV'nin merakla beklenen dizisi 'Sandık Kokusu'nda beklenmedik bir gelişme yaşandı. Yayın tarihi bile duyurulan diziden meraklı izleyicileri üzen haber geldi.

Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci'li 'Sandık Kokusu' dizisinden beklenmedik gelişme
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2023 21:37

Demet Akbağ, Özge Özpirinçci, Metin Akdülger ve Necip Memili'yi buluşturan Show TV'nin yeni dizisi 'Sandık Kokusu'ndan üzen haber geldi. 'Yasak Elma' ve 'Kızılcık Şerbeti' gibi birçok fenomen diziye imza atan Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün senaryosunu ele aldığı Sandık Kokusu'nun yayın tarihinin değiştiği ortaya çıktı. 

adsiz-003.png

'Sandık Kokusu' Dizisinin Yayın Tarihi Değişti

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Nezaket Coşkun’un yönettiği dizi geçen haftalarda Adana’da sete çıkmıştı. Özge Özpirinçci ve Demet Akbağ’ın 'Karsu' ve 'Filiz' karakterleriyle anne kız rollerine hayat verdiği dizinin kulislerde 30 Kasım Perşembe günü yayınlanacağı konuşuluyordu. Ancak Show TV’in gün değişikliği yapmaya karar verdiği ortaya çıktı. Yeni bir değişiklik olmazsa çarşamba günleri yayınlanması planlanıyor. 

“Sandık Kokusu” üç çocuk annesi Karsu’nun oğlu Kuzey’in kaybolmasının ardından Adana’dan İstanbul’a gelişi ve hayata yeniden tutunma hikayesini ekrana aktaracak. 

Etiketler :