Diziye veda edeceği söylenmişti Arka Sokaklar dizisinden Şevket Çoruh için ilginç çözüm

'Arka Sokaklar'ın yeni sezonunda diziden ayrılan Şevket Çoruh'un diziye istediği zaman geri dönebileceği belirtiliyor. Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar için beklenmedik gelişme.

Diziye veda edeceği söylenmişti Arka Sokaklar dizisinden Şevket Çoruh için ilginç çözüm
Yayınlanma Tarihi : 15 Eylül 2022 21:12

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisiyle ilgili şaşırtıcı bir haber geldi. Mesut komisere hayat veren Şevket Çoruh'un hayranları gelen bu habere çok sevindiler. Ancak iddialar öyle sanıldığı gibi çıkmadı. 

Arka Sokaklar dizisi Türkiye'de en çok izlenen dizilerden biri. Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi büyük ilgi görüyor. Uzun yıllardır ekranda olan Arka Sokaklar dizisinden şimdiye dek çok sayıda oyuncu ayrıldı. Ancak bazı başrol oyuncularının ayrılığı büyük üzüntüye yol açıyor.

Örneğin Şevket Çoruh'un diziye veda edecek olması Arka Sokaklar dizisinin oyuncularında büyük soruna yol açmıştı. Kanal D yönetimi ve Arka Sokaklar dizisinin ekibi dikkat çeken bir karar aldı. Alınan bu karar Şevket Çoruh hayranlarını sevindirecek bir karar oldu. Evet Şevket Çoruh diziye veda ediyor.

Ancak istediği zaman diziye geri dönebilecek. Peki bu nasıl olacak? Konuyla ilgili Duvar'da da bir haber yayınlandı. Yayınlanan bu haberde Şevket Çoruh'un diziye nasıl döneceği detaylı bir şekilde anlatıldı.

kanal-dye-beni-de-kovun-diye-sevket-coruh-kovuldu-mu-1491637864-2013.jpg

Arka Sokaklar dizisi, oyuncu Şevket Çoruh'un hayat verdiği Mesut Komiser olmadan sete çıkıyor. Dizi ekibi, Çoruh'un istediği an diziye dönebilmesi için karakteri 'öldürmeme' kararı aldı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Türker İnanoğlu’nun imza attığı dizinin 16. sezon finalinde Mesut komiser vurulmuştu. Dizinin yeni sezonunda Mesut Komiser tedavi görüyor olarak gösterilecek, böylece Çoruh istediği an diziye dönebilecek.

Yapımın Şevket Çoruh ile tekrardan masaya oturduğu iddiaları öne sürülse de henüz yapım ve Şevket Çoruh'tan bir açıklama gelmedi.

5f477b4155427f10ac52aa3d.jpg

KARARI KESİN

Öte yandan Şevket Çoruh'un yakın çevresinden gelen bilgilere göre diziye vedası kesin. Yani kısa sürede Arka Sokaklar dizisine geri dönmesi pek mümkün değil.

Usta oyuncunun uzun bir süre setlerden uzak olacağı gelen bilgiler arasında. İddialara göre Şevket Çoruh daha çok tiyatroya ağırlık verecek. 

İlgili Haberler