FOX TV'nin Tozlu Yaka dizisinde beklenmedik son! En çokta dizinin hayranları üzüldü

FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozlu Yaka dizisinin son bölümünde beklenmedik bir gelişme yaşandı. Eğer doğruysa herkes çok üzülecek

FOX TV'nin Tozlu Yaka dizisinde beklenmedik son! En çokta dizinin hayranları üzüldü
Yayınlanma Tarihi : 12 Eylül 2022 21:55

Tozlu Yaka dizisindeki Ali karakteri herkesin en sevdiği karakterlerden biri. Bir gençlik dizisi olarak yoluna devam eden Tozlu Yaka dizisi Pazartesi akşamları ekranlara geliyordu.

TAHTIN SAHİBİ GERİ DÖNDÜ

Tahtın sahibi olan Yasak Elma dizisi geri dönünce Tozlu Yaka dizisi Pazar gününe taşındı. Bu durum Tozlu Yaka dizisinin seyircilerini kısa süreli üzmüştü.

REYTİNLER DÜŞMEDİ

Reytinglerin düşeceği endişesi vardı. Pazartesi gününden Pazar gününe taşınan Tozlu Yaka dizisi şimdilerin en çok izlenen dizilerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Dizinin son bölümünde beklenmedik gelişmeler yaşandı!

ALİ AKILLILIK ETTİ CEMRE'NİN OYUNUNU ÇÖZDÜ

Dizinin sevilen ve en zeki karakterlerinden biri olan Ali, Cemre'nin oyununu bozdu. Cemre şimdilerde büyük bir sorunla karşı karşıya.

ALİ KATİL Mİ OLDU?

Bilindiği gibi dizide herkes Cemre'nin oyununu bozmak için mücadele ediyor. Sadece Kenan ve Ali değil Zeyno ile Çağrı bile bu oyunun peşinde.

Mavi'nin geri dönüşü Cemre'nin tüm planlarını alt üst etti.

YAYINLANAN FRAGMAN SEYİRCİLERİ ŞOK ETTİ

Bir diğer gelişme de Tozlu Yaka dizisinin yayınlanan 12.bölümüyle ilgili. Tozlu Yaka dizisinin 12.bölümünde beklenmedik gelişmeler yaşanacak.

Sahilde Cemre'nin ölü bedeni görülüyor.

Asıl soru 12.bölümde aydınlanacak.

Çünkü Mavi, Ali'ye kaçmasını söylüyor. Eğer katil Ali çıkarsa dizi için şok edici bir gelişme yaşanacak. Bu duruma Tozlu Yaka dizisinin hayranları çok üzülecek.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz

İlgili Haberler