Ece Üner'den NOW TV'ye ağır sözler ; Skandala büyük tepki yağmıştı

Sözcü TV'de program yapan Ece Üner, NOW ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisini sert sözlerle eleştirdi. Olaylı sahnelere sosyal medyada çok sayıda seyirci tepki gösterdi

Ece Üner'den NOW TV'ye ağır sözler ; Skandala büyük tepki yağmıştı
Yayınlanma Tarihi : 19 Mart 2024 22:14

Sözcü TV'de program sunuculuğu yapan Ece Üner, son yayınlanan programında NOW ekranlarında gösterilen Kızıl Goncalar dizisine sert eleştirilerde bulundu. Programda dile getirilen görüşler ve eleştiriler, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı.
 

Ece Üner'in programında yaptığı eleştiriler, özellikle dizideki olaylı sahneler ve karakterlerin işlenişi üzerine yoğunlaştı. Üner, dizinin içeriğini sert bir dille eleştirerek, sosyal medyada olay olmayı başardı. 

Mynet.com'un haberine göre; Özgü Namal ve Özcan Deniz'in başrollerini paylaştığı Kızıl Goncalar dizisi ilk günden beri gündemde.

Mert Yazıcıoğlu'nun hayat verdiği Cüneyd karakteri ile Nefise Esma Yılmaz'ın canlandırdığı Mira karakteri arasında geçen 'Ramazan' diyaloğu sosyal medyada da gündem oldu.

Mira'nın 'Ramazan'ı anlamaması dikkat çekti. Spiker Ece Üner ise bu sahnelere sitem etti.

Sahneleri paylaşan Ece Üner "Komik değil! Gerçekçi değil! Seküler kesim cahil değil!
Oruç tutmamak dinsiz olmak değil! Değil oğlu değil!" diyerek tepkisini dile getirdi.

640xauto.jpg

TARİKATLAR DA HEDEF ALMIŞTI

Kızıl Goncalar dizisini başladığı günlerde ise tarikatlar hedef almış ve sonrasında dizi RTÜK cezası nedeniyle ekran arası vermek zorunda kalmıştı. 

SEZON FİNALİ YAKLAŞIYOR

Öte yandan ulusalpost.com'un edindiği bilgilere göre; NOW TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisi haziran ayında sezon finali yapacak. Yeni bölümler ise eylül 2024 tarihinde ekranda olacak. 

 

İlgili Haberler
Etiketler :