EDHO final yapmıştı! Oktay Kaynarca yeni dizisiyle dönüyor! İlk açıklaması 'Dört Koldan Saldıracağız'

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final yapınca Oktay Kaynarca yeni dizisiyle geri dönüyor. Oktay Kaynarca ilk açıklamasını da yaptı

EDHO final yapmıştı! Oktay Kaynarca yeni dizisiyle dönüyor! İlk açıklaması 'Dört Koldan Saldıracağız'
Yayınlanma Tarihi : 28 Mayıs 2022 12:53

Oktay Kaynarca bir yıllık aranın ardından tekrar ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak. Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileriyle fırtınalar estiren Oktay Kaynarca bu kez yeni dizisiyle seyirci karşısında olacak.

ATV ekranlarında yayınlanacak olan diziyle ilgili ayrıntılar da belli olmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde tv100 ekibinden Birsen Altuntaş yayınladığı bir haberde Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Bugünde Oktay Kaynarca'nın yapmış olduğu bir açıklama basında gündeme oturdu. Başarılı oyuncu yeni projesi hakkında ilk kez konuştu.

 Haber7'nin haberine göre; Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinin adı da belli oldu. Dizinin adı bu ''BU CİHANA SIĞMAZSAM'' yakında oyuncu kadrosu sete çıkacak.

308455-oktay-kaynarca-nin-yeni-dizisi-belli-oldu-0addf7dac1df4cfc715b11881ec02a04.jpg

YENİ DİZİ EYLÜL AYINDA EKRANDA OLACAK

Oktay Kaynarca'nın bu dizide hem yapımcı hem de başrol oyuncusu olduğu öğrenilirken dizinin başlama tarihi de belli oldu. Oktay Kaynarca, dizinin Eylül ayında yayın hayatına başladığını belirtti.

Oktay Kaynarca açıklamasında ekip olarak yoğun çalıştıklarını belirterek , yaz tatili de yapamayacaklarını söyledi. 

oktay-kaynarca-4-fistigi-yanina-aldi-gorenler-hepsine-ayri-ayri-hayran-kaldi-oktaya-her-gun-bayram-1651575883447.jpg

İDDİALI SÖZLER

Oktay Kaynarca ayrıca açıklamasında keyiflerinin yerinde olduklarını belirterek '' Dört koldan saldıracağız yeni projemize'' ifadelerine yer verdi.

t25-08052020ae52fde5.jpg

Gelen bilgilere göre Bu Cihana Sığmazsam dizisinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden de bazı oyuncuların yer alması bekleniyor. Dizi için iddialı bir hazırlık sürecinden geçildi. Yakında sete çıkılacak dizinin reytingleri alt üst etmesi bekleniyor. Yayın gününün ise pazartesi olacağı konuşuluyor.