Ezgi Mola ve Merve Dizdar hayranlarına kötü haber! Masumlar Apartmanı final yapıyor

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu'nun başrollerinde yer aldığı TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi final yapıyor. Dizinin finaliyle ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar hayranlarına kötü haber! Masumlar Apartmanı final yapıyor
Yayınlanma Tarihi : 24 Nisan 2022 13:45

Masumlar Apartmanı dizisi gerçekten çok sevilmişti. Dizide yer alan  Gülben ve Safiye karakteri Türk televizyon tarihinin en etkileyici iki karakteri olarak dikkat çekmekte.

Seyirciler bu  iki karakteri evlerinin bir bireyi gibi görüyorlar.

DİZİNİN KEMİK KİTLESİ EPEY FAZLA

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin kemik kitlesi epey fazla. Dizinin etkileyici hikayesi hayran bırakırken seyirciler diziyi çok sevdiler.

İKİ SEZON SÜRDÜ

Başlangıçta tek sezon olması planlanan Masumlar Apartmanı ilgi görünce ikinci sezona kadar taşındı. İlk sezon reytinglerin zirvesinden inmeyen Masumlar Apartmanı dizisi ikinci sezonda kan kaybı yaşamaya devam ediyor.

KANAL DEVAM ETMEK İSTEMEDİ

Masumlar Apartmanı dizisindeki kan kaybı devam ederken kanal yönetimi ne diziyi ne yapım şirketini ne de oyuncuları yıpratmaması açısından final kararı aldı. Hikaye son dönemde iyice karışırken Kırmızı Oda ile dizinin birleşmesi de seyirciyi çekmeyi başaramadı.

Yayınlanan her bölümde reyting kaybı yaşanırken TRT1 sonunda final kararı aldı. Normalde Haziran ayında diziler sezon finali yapar ve Eylül ayında tekrar ekranda olurdu.

Masumlar Apartmanı için de böyle bir beklenti çok fazlaydı. Ancak TRT1 yönetiminden gelen final kararı büyük üzüntü yarattı.

TGRT haber tarafından paylaşılan bir haberde Masumlar Apartmanı dizisinin kaçıncı bölümde final yapacağı da belli oldu.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı final kararını 71. bölüm olarak belirledi.


Her Salı saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve ilk sezon milyonlarca izleyiciye sahip olan dizi ikinci sezonda aynı başarıyı sağlayamadı.


İstenilen reytinglere ulaşamayan dizi ise 24 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 71. bölümle ekranlara veda edecek.

FİNAL İDDİALARI DOĞRULANDI


Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Aslıhan Gürbüz'ün paylaştığı; 15 Eylül 2020'de ekranlara gelmeye başlayan projenin sezon sonunda ekranlara veda edeceği, yönetmen Çağrı Vila Lostuvalı'nın paylaşımıyla ortaya çıkmıştı.


Lostuvalı, daha önceki Instagram paylaşımında, birlikte çalıştığı ekibine "Sizinle son hem çok zor ama çok keyifli. Daha var ama son kaç?" diyerek dizinin geleceğini de açıklamıştı.

Genç kuşak gazetecilerinden Sadık Şimşek'te sosyal medya hesabından Masumlar Apartmanı dizisinin finaliyle ilgili bir paylaşım yaptı.

 


MASUMLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Son dönemde Masumlar Apartmanı dizisinin çekildiği yeri merak edenlerin sayısı da epey fazla. Hatta binanın nerede olduğunu da merak edenlerin sayısı giderek artıyor. Bu konuyla ilgili detaylı bir konum ortaya çıktı. 

Masumlar Apartmanı nerede diye merak edenler için ise cevap çekimler İstanbul'da gerçekleşiyor diyebiliyoruz. Dizinin çekimleri İstanbul'un Fatih ilçesine bağlı olan Balat ve Beyoğlu semtlerinde gerçekleşirken filmin çekildiği apartman da daha önce Şahsiyet dizisinde kullanılmıştı. Dizilere ev sahipliği yapan apartman ise Asmalı Mescit Mahallesi’ndeki Jurnal Sokak’ta bulunmaktadır.