FOX TV dur durak bilmiyor! Yasak Elma dizisine 2 yeni oyuncu daha

FOX TV ekranlarında beş sezondur ekrana gelen Yasak Elma dizisine 2 yeni oyuncu daha katılacak. Diziye altıncı sezon onayı da verildi

FOX TV dur durak bilmiyor! Yasak Elma dizisine 2 yeni oyuncu daha
Yayınlanma Tarihi : 03 Mayıs 2022 17:36

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisine bomba oyuncu katılıyor. Beş sezondur ekranda fırtınalar koparan Yasak Elma dizisi pazartesi akşamlarının yıldızı olmaya devam ediyor.

Rakiplerine fark atmayı sürdüren Yasak Elma dizisi altıncı sezonda da ekranda olacak. Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisi final kararı alırken Yasak Elma için FOX TV bombayı patlattı ve altıncı sezon onayı verdi.

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinin kadrosuna ise iki yeni oyuncunun daha katılacağı öğrenildi.

TV100'de yayınlanan haberde; Yasak Elma dizisine katılacak yeni oyuncularla ilgili detaylarda belli oldu. Birsen Altuntaş, Yasak Elma dizisinin kadrosuna katılacak isimleri duyurdu.

Yasak Elma dizisinin ekibine 2 yeni oyuncu katıldı. Soydan Soydaş ve Can Ceylan dizinin kadrosuna dahil oluyor.

SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Yasak Elma dizisi 13 Haziran tarihinde sezon finali yapacak. Yeni bölümler ise Eylül ayında ekrana gelmeye devam edecek.

MEDYAPIM imzalı Yasak Elma dizisinin kadrosuna Eylül ayındaki yeni bölümlerde başka oyuncuların da katılması bekleniyor. Şimdilik kadrodan başka ayrılık ise olmayacak. Oyuncuların anlaşmaları sezon sonunda bitecek.

Çok sayıda oyuncunun yeni sezon anlaşması yapması bekleniyor.

Beş sezondur ekranda olan Yasak Elma dizisinde şimdiye dek çok sayıda kadro değişikliği yaşanmış ancak her gelen oyuncular seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarmıştı. Muhtemelen yeni dönemde de yeni katılacak oyuncular seyircileri etkilemeyi başaracaklar.

Soydan Soydaş ve Can Ceylan'ın diziye dahil olması da Yasak Elma için bir çok değişimi de beraberinde getirecek.

SOYDAN SOYDAŞ KİMDİR?

soydan-soydac59f.jpg

Diziye yeni dahil olan Soydan Soydaş hakkında da neoldu.com sitesinde kısa bir biyografi paylaşılmış. Buna göre oyuncuyla ilgili bilgiler şu şekildedir.

Ankara'da dünyaya gelen başarılı oyuncu, lise eğitiminden sonra Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda tiyatro üzerine eğitim aldı. Mezun olduktan sonra kamera karşısına geçen Soydan Soydaş, günümüzde aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. 2014'te ise Küçük Ağa isimli dizide Okan karakterini canlandırdı.

Can Ceylan hakkında ise maalesef açık kaynak aramalarında herhangi bir bilgiye ulaşamadık. Bu yüzden sayfalarımızda yer veremiyoruz.

Önemli detay: Öte yandan medya kulislerinden gelen bilgilere göre Yasak Elma dizisinin en az 200 bölüm ekranda olması bekleniyor. Başka bir deyişle yapım şirketi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin rekorunu kırmaya kararlı görünüyor.