FOX TV işi sıkı tutuyor Talat Bulut’tan sonra Mahkum dizisine bir isim daha

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin yıldız oyuncusu Talat Bulut, Onur Tuna'nın yer aldığı Mahkum dizisine geçmişti. Mahkum dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı ve kadro genişliyor. Mahkûm dizisi en sevilen oyuncuları bir araya getiriyor

FOX TV işi sıkı tutuyor Talat Bulut’tan sonra Mahkum dizisine bir isim daha
Yayınlanma Tarihi : 20 Mayıs 2022 16:49

Bu sezonun en sevilen dizilerinden biri de Mahkum dizisi. FOX TV ekranında yayınlanan Mahkum ekran yolculuğuna iddialı isimlerle devam ediyor. Sessiz sedasız kadroya bir isim daha giriş yaptı!.

Uyarlama bir dizi olan Mahkum seyirciler tarafından çok sevildi ve diziyle ilgili yeni gelişmeler var.

Mahkum dizisi yayınlandığı günden itibaren izlenme rekorları kırıyor. Özellikle yakışıklı oyuncu Onur Tuna'nın bu dizide olması gençleri derinden etkiliyor. Z kuşağında da büyük ilgi gören Mahkum dizisi her hafta yeni seyirciler kazanıyor.

Dizi ilk başladığı günden itibaren yavaş yavaş büyüme kaydeden diziler arasında gösteriliyor.

Mahkum dizisinde heyecan dorukta.

Özellikle Sinyor karakterine hayat veren Talat Bulut, Mahkum dizisinde fırtına gibi esiyor. Dizinin neredeyse tüm akışı değişti.

Talat Bulut'un diziye dahil olmasıyla birlikte Mahkum dizisi daha heyecanlı bir dizi haline dönüştü. Yasak Elma dizisinde de başarılı bir performans sergileyen Talat Bulut'un yine tercihini FOX TV ekranından yana kullanarak bu dizide yer alması hayranlarını çok sevindirmişti. Şimdi medya kulislerinden gelen son haberlere göre Mahkum dizisine yeni bir oyuncu daha katılacak. 

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre; Mahkum dizisine katılacak yeni oyuncu da belli oldu.  Senaristlerin Mahkum dizisine olan ilgiyi arttırmak için attığı doğru adımlar, dizinin gündemde kalmasını sağlıyor. Bir başka yeni gelişme ise yeni bir karakterin daha Mahkum dizisine katılacağı ile ilgili.

Bu ismin kim olduğu ise bir kaç gün önce gündeme geldi. Mahkum dizisine son yıllarda oyunculuğu ile dikkat çeken başarılı genç isim Elit Andaç Çam geliyor. bir başka şaşırtıcı gelişme olarak dikkat çekiciydi. Senaristler, heyecanı yüksek tutmak için doğru adımlar atıyor.

72ee0e31f04b897a0df41a84d156497f.jpg


Elit Andaç Çam’ın diziye konuk oyuncu olarak katılacağı öğrenildi. Genç oyuncu ayrıca Exxen’de yayınlanan “Aşk Kumardır” dizisinde ve Erkan Kolçak Köstendil’in yazdığı “Tezgah” adlı oyununda rol alıyor.

Elit Andaç Çam'ın dizide kaç bölüm yer alacağı ise henüz bilinmiyor. 15 bölümdür ekranda olan Mahkum dizisinin bu hafta yeni bölümünün ayrıca yayınlanacağı öğrenildi. Geçtiğimiz hafta 16.bölüm ekrana getirilememişti. 

Mahkum dizisi FOX TV ekranlarında Perşembe akşamları ekrana geliyor. Mahkum dizisi ilk olarak  14 Aralık Salı günü ekrana gelmişti. 

2.Sezon olacak mı?

Onur Tuna hayranlarının merakla beklediği bir gelişme de dizinin gelecek sezon devam edip etmeyeceği.  Kanala bu yönde çok fazla baskı var.

Mahkum dizisinin gelecek sezon devam edip etmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Ancak gelen bilgilere göre Haziran ayında final yapacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Öte yandan Cemre'nin ayrılığı FOX TV seyircilerini çok üzdü...