FOX TV'de yeni bir ayrılık daha! İddialar meğer doğruymuş! Ekiple vedalaştı

Onur Tuna ve Talat Bulut gibi başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde flaş bir ayrılık gerçekleşecek.

FOX TV'de yeni bir ayrılık daha! İddialar meğer doğruymuş! Ekiple vedalaştı
Yayınlanma Tarihi : 25 Mayıs 2022 19:31

ULUSALPOST.COM/ FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde beklenmedik bir ayrılık haberi geldi. Yasak Elma dizisinden sonra ekranlara Mahkum dizisiyle geri dönüş yapan Talat Bulut'un Mahkum dizisine veda edeceği öğrenildi.

KADROYA YENİ GİRİŞ YAPMIŞTI

Talat Bulut, Mahkum dizisine daha yeni giriş yapmıştı. FOX TV'nin en önemli ekran yüzlerinden biri olan Talat Bulut daha öncede aynı kanalda yayınlanan Yasak Elma dizisinde yer alıyordu.

Kısa sürede Mahkum dizisinde en etkili karakterlerden biri haline dönüşen ve bu dizide Sinyor karakterine hayat veren Talat Bulut'un ayrılacağı haberinin duyulması Mahkum hayranlarında da şaşkınlığa yol açtı.

TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş, Mahkum dizisinde yaşanacak olan ayrılıkla ilgili edindiği bilgileri de paylaştı. Birsen Altuntaş yazısında şu ifadelere yer verdi.

mahkum-bolum15yka1-talatbulut-750x375-c.jpg

“Innocent Defendant” dizisinden uyarlanan diziye Sinyor karakteriyle 10 bölüm konuk olan Talat Bulut, diziye veda edecek. Etkili oyunculuğuyla her projede farkını ortaya koyan usta aktör diziye başladığı hafta yaptığı paylaşımının altına “Misafir oldum” mesajını düşmüştü.

KONUK OYUNCU OLARAK GİRMİŞ

Öte yandan Talat Bulut'un zaten Yasak Elma dizisine konuk oyuncu olarak geldiği ancak karakterin çok sevilmesi nedeniyle bölüm sayısının uzatıldığı öğrenildi. Talat Bulut'un diziye ölerek mi veda edeceği ise henüz bilinmiyor. Ancak bilinen bir şey varsa Mahkum dizisinde hiç bir şey eskisi olmayacak. Tekrar savcılığa geri dönen Fırat'ın çok daha büyük operasyonlara imza atması bekleniyor.

Perşembe akşamı ekrana gelen Mahkum dizisinin kadrosunda Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu gibi başarılı isimler yer alıyor!

DİZİYE SEZON ARASI

Mahkum dizisi ayrıca önümüzdeki hafta sezon finali yapacak. FOX TV'den gelen bilgilere göre Mahkum dizisi gelecek sezonda da ekranda olmaya devam edecek. Dizinin muhtemelen yeni sezon çekimlerinin Ağustos ayında başlaması ve Eylül ayında da yeni bölümlerin ekranda olması bekleniyor. 

Mahkum dizisi ilk bölümüyle 14 Aralık 2021 tarihinde ekrana gelmişti.