FOX TV'den Kusursuz Kiracı dizisi için akıl almaz hata! Kadroda Dilan Çiçek Deniz'de vardı

FOX TV ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak. Dizinin adı daha önce Kiracı olarak duyurulmuş sonrasında Kusursuz Kiracı olarak değiştirilmişti. Dizinin kadrosunda Serkay Tütüncü ile Dilan Çiçek Deniz'de bulunuyor. Ancak FOX büyük bir hata yaptı

FOX TV'den Kusursuz Kiracı dizisi için akıl almaz hata! Kadroda Dilan Çiçek Deniz'de vardı
Yayınlanma Tarihi : 17 Nisan 2022 14:36

FOX TV ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak. Dizinin adı önceki haftalarda Kiracı olarak duyurulmuştu. Sonrasında dizinin adının Kusursuz Kiracı olduğu öğrenildi.

Ancak FOX TV büyük bir hata yapmak üzere. Kusursuz Kiracı dizisi Mayıs ayında ekrana gelecek. Haziran ayında ise çok sayıda dizi sezon finali yapacak. Bu durum FOX TV açısından büyük bir hüsran yaratabilir.

Eylül ayında yeni sezonda yayına başlayacak olsa Kusursuz Kiracı dizisi belki daha büyük bir ilgi görebilecekken sezon öncesi FOX TV'ye hüsran yaşatabilir.

Şimdiye dek FOX TV ekranlarında yayınlanan çok sayıda dizi final yaptı. Final yapan dizilerin sayısı 10 üzerinde...

Kusursuz Kiracı dizisinin kadrosundaki isimler olası erken final durumunda büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir. Kadroda Serkay Tütüncü ile Dilan Çiçek Deniz yer alıyor. 

FOX TV'NİN AKIL ALMAZ HATASI

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre;  Diziyi Mayıs ayında başlatıp, bir süre sonra ise sezon finali yapmayı planlayan Fox TV’nin, gelecek sezonda da güçlü bir şekilde Kusursuz Kiracı dizisini yeniden izleyicilerin karşısına getirme planları yaptığı belirtiliyor.

TV100’den gazeteci Birsen Altuntaş, kanalın Mayıs ayında başlatmayı planladığı dizi için gelecek sezonda da devam ettirmeyi arzu ettiğini duyurdu.

Ancak bu planda büyük bir hata olduğunu düşünenler de var. Mayıs ayı bir diziyi başlatmak için pek de uygun bir ay gibi gözükmüyor. Hem sezon sonu hem de havalar ısınacağı ve uzun süre evde kalmaktan sıkılanlar sokaklara akacağı için televizyona olan ilgi bir hayli düşecektir. Böyle bir dönemde Kusursuz Kiracı dizisinin başlatılması çok da doğru gelmiyor…

62544ff086b24421f8bc713e.jpg

Fox TV’nin Kusursuz Kiracı isimli diziye büyük önem verdiği biliniyor ve iki genç oyuncunun başrolde buluşması da heyecanı artırdı. Mayıs ayında ilk bölümü yayınlanması beklenen Kusursuz Kiracı’nın serüveni şimdiden merak konusu oldu.

CAMDAKİ KIZ MANTIĞI 

Benzer bir mantığı Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi de yapmıştı. Ancak Camdaki Kız dizisi güçlü hikayesi ve güçlü kadrosu olan bir diziydi. Ayrıca Kırmızı Oda ile Masumlar Apartmanı gibi dizilerin rüzgarını almıştı Camdaki Kız dizisi arkasına.

Bu nedenle sezonun sonuna doğru başlayıp ardından yeni sezonda da yer alması Camdaki Kız dizisinde olumsuz sonuç yaratmamıştı.

Kusursuz Kiracı dizisinin ise arkasında gerçek bir hikaye yok. Kadro elbette iyi. Ancak FOX TV ekranında yayınlanan dizilerin kısa sürede final yapıyor olması seyircileri endişelendiriyor.

Kadrosunda Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü'nün yer aldığı bu dizinin de erken final yapabileceği endişesi şimdiden FOX TV seyircilerini endişeye sevk ediyor. 

Yine de ilk beş bölümden sonrası büyük önem taşıyor.  Dizinin yakında ekranda olması bekleniyor.

Kaynak: Televizyon Gazetesi, Ulusal Post, TV100