FOX TV'den sezonun bombası olacak yeni bir dizi daha

Şimdiye kadar çok sayıda dizisi final yapan FOX TV bu kez işi sıkı tutuyor. Başarılı isimlerin de yer aldığı yeni FOX TV dizisi için düğmeye basıldı

FOX TV'den sezonun bombası olacak yeni bir dizi daha
Yayınlanma Tarihi : 06 Nisan 2022 23:38

Şimdiye kadar yayınladığı çok sayıda televizyon dizisi final yapan FOX TV bu kez işi sıkı tutuyor. 

10 üzeri dizisi final yapan FOX TV artık iddialı projeler peşinde koşuyor. Yeni dizileri ise gerçekten sezonun bombası olmaya aday dizilerden oluşuyor.

Yakın bir zamanda FOX TV ekranlarında Kiracı dizisi başlayacak. Bu dizinin reytingleri alt üst etmesi bekleniyor.

FOX TV şimdi ise yeni bir proje için hazırlıklara başladı.

Harikalar Diyarı adı verilen projenin ayrıntıları da belli olmaya başladı.

ÜÇ KIZ KARDEŞ'E RAKİP

Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi izlenme rekorları kırıyor. FOX TV ekranlarında yayınlanacak dizide ise Üç Kız Arkadaşın hikayesine yer verilecek.

FOX TV'nin yeni dizisinin proje detayları da belli olmaya başladı.

Televizyon  gazetesinde yayınlanan haberde ; FOX TV'nin yeni dizisi Harikalar Diyarı hakkındaki gelişmelere yer verildi. 

Fox TV’nin yeni dizilerinden birisinin de Harikalar Diyarı isimli proje olduğu ortaya çıktı.  Ayşegül, Ece ve Gamze isimli 3 kız arkadaşın hikayesinin anlatılacağı dizinin detayları da merak edilmeye başlandı.

Yapım ekibi oyuncu seçimleri için görüşmelere başladı. Diziyi öne çıkartacak olan en önemli detay ise başrol çifti olacak. Eylül ayında izleyicilerle buluşacak olan dizinin çekimlerinin yaz aylarında başlaması planlanıyor.

Dizi için senaryo hazırlıkları sürürken, mekan seçimlerinin yapılması ve oyuncu kadrosunun belirlenmesi gibi önemli detaylar var…

İLGİ ÇOK BÜYÜK OLACAK

TİMs&B tarafından başrol çifti için bir arayış da başladı. Çok uyumlu ve birbirlerine yakışacak iki oyuncuyu yan yana getirmeyi hedefleyen yapımcı, böylece sosyal medyadan da büyük destek almayı planlıyor.

fox-tv-fisini-cekti-iddiali-dizi-icin-erken-final-karari-dp4kulqz.jpg

OYUNCU SEÇİMLERİ SÜRÜYOR

Hikayeye uyacak en uygun çift henüz bulunamadı ama yakında bu konuda önemli gelişmeler yaşanabilir.

Fox TV, gelecek sezonda da birbirinden farklı dizilerle izleyicileri kendisine çekmek için bütçe olanaklarını sonuna kadar açmış gözüküyor.