FOX TV'den Yasak Elma dizisinin yerine yeni dizi! Dizide Usta bir oyuncu da var

Yasak Elma dizisinin sezon finali yaklaşırken FOX TV Gülümse Kaderine isimli yeni dizi için çekimlere başladı. Üstelik FOX TV tam 8 yıl sonra O Hayat Benim dizisinin yıldız oyuncusu Ahu Sungur'la da anlaşmaya vardı. Ahu Sungur yeniden FOX TV'de

FOX TV'den Yasak Elma dizisinin yerine yeni dizi! Dizide Usta bir oyuncu da var
Yayınlanma Tarihi : 15 Nisan 2022 19:46

FOX TV ekranlarındaki sezon dizileri Haziran ayında final yapacak. Eylül'de devam edecek dizilerden biri de kuşkusuz Yasak Elma dizisi. Mahkum dizisinin akıbeti ise belli değil.

Ancak yaz sezonunda Yasak Elma hayranlarının  ilgiyle takip edeceği bir dizi yayınlanacak. Gülümse Kaderine isimli dizi için çekimler başladı. Dizinin çekimleri sürüyor. Yakın bir süre sonra da dizinin ekranda olması bekleniyor. İddialara göre Yasak Elma'nın yayın gününde yayınlanabileceği konuşuluyor.

Dizinin kadrosu da şekillenmeye başladı.

622e6e5786b2472a945a1281.jpg

Kadrodaki en dikkat çeken isim ise Ahu Sungur oldu. Güzelliğiyle ve oyunculuk performansıyla dikkat çeken  isimlerden biri.

OYNADIĞI DİZİ REYTİNG REKORLARI KIRIYORDU

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre; O Hayat Benim dizisinde başarılı bir performans sergileyen Ahu Sungur bu dizide de fırtınalar estirecek. 

O Hayat Benim dizisi 2014 yılında Fox TV’de ekrana gelmeye başladığında çok büyük ilgi görmüştü. Entrika dolu hikayesiyle dikkat çeken dizi başarılı oyuncu Ceren Moray’ın da kariyerinde büyük bir sıçrama yapmasını sağlamıştı. Dört sezon olarak yayınlanan dizi, kısa süre önce Yasak Elma bu rekoru elinden alana kadar Fox TV’nin en uzun ömürlü dizisi unvanını elinde tutuyordu.

mg-0466.jpg

DİZİNİN EN SIRA DIŞI KARAKTERİ HÜLYA ATAHAN'DI

Her bölümüyle büyük ses getiren O Hayat Benim dizisinin dikkat çekici karakterlerinden biri de Hülya Atahan karakteriydi. Başarılı oyuncu Ahu Sungur tarafından canlandırılan Hülya Atahan, Ceren Moray’ın hayat verdiği Efsun karakteriyle sürekli savaş halindeydi ve en sonunda aklını kaybetmişti.

SEKİZ YIL ARADAN SONRA YİNE TERCİHİ FOX TV'DEN YANA OLDU

O Hayat Benim’in sona ermesinden sonra başka bir dizide rol almayan Ahu Sungur, sekiz yıl sonra yeniden setlere dönüyor. Başarılı oyuncu yine Fox TV’de yayınlanacak Gülümse Kaderine isimli dizide rol alacak.

TELEVİZYON GAZETESİ GÜLÜMSE KADERİNE DİZİSİNDEKİ OYUNCULARIN LİSTESİNİ DE YAYINLADI

Çekimleri devam eden dizide ayrıca Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Burak Sergen, Ertuğrul Postoğlu, Doğan Bayraktar, Erkan Meriç, Mine Tugay, Nazan Diper, Aslı Samat ve Sevinç Kumaş gibi ünlü isimler rol alıyor.

GÜLÜMSE KADERİNE DİZİSİNİN HİKAYESİ NEYİ ANLATACAK?

Yetimhanede büyüyen iki genç kızın hayat mücadelesini anlatacak olan dizinin yönetmeni Aytaç Çiçek. Senaryosu ise daha önce Kırgın Çiçekler, Aşk ve Mavi, Koca Koca Yalanlar dizilerine imza atan Burcu Över tarafından yazılıyor.

FOX TV İŞİ SIKI TUTACAK

Öte yandan FOX TV'nin Gülümse Kaderine dizisi için işi sıkı tutacağı belirtiliyor. Şimdiye dek FOX TV ekranlarında yayınlanan dizilerin peş peşe final yapması kanal yönetimini tedirgin ediyor. Dizinin yüksek bütçelerle ekrana gelmesi bekleniyor.

Masumiyet, Kanunsuz Topraklar, Elbet Birgün, Yalancılar ve Mumları gibi çok sayıda diziyle büyük hüsran yaşayan FOX TV en azından Yasak Elma dizisi kadar etkili bir dizi daha oluşturmak istiyor.

Gülümse Kaderine dizisi için de kesenin ağzını açan kanal iddialı bir tanıtım kampanyası da başlatacak. Gülümse Kaderine dizisinin hikayesi ve oyuncu kadrosuna bakıldığında en az O Hayat benim ve Yasak Elma dizileri kadar yüksek reytingler elde etmesi bekleniyor.

Dizinin Haziran ayında ekrana gelebileceği konuşuluyor. Şimdilik çekimler devam ederken bir yandan da yayınlanacak hazır bölümler oluşturuyor.

İLK BEŞ BÖLÜM ÇOK ÖNEMLİ

Gülümse Kaderine dizisi için ilk beş bölüm çok önemli olacak. Beş bölümden sonra reytingler yüksek gelirse muhtemelen devam kararı verilecek. Şimdiye dek FOX TV ekranlarında beş bölüm dahi yayınlanmadan final yapan çok sayıda dizi bulunuyor.

Kaynak: Televizyon Gazetesi - Ulusal Post