FOX TV'nin haber bültenini sunan ünlü spikere suç duyurusu! İstifası istenmişti

FOX TV Ana haber bülteninde Selçuk Tepeli'nin bardak fırlatması gündemden düşmezken hafta sonu haberlerini sunan Gülbin Tosun'da sosyal medyada kullandığı ifadeler nedeniyle gündem olmuştu.

FOX TV'nin haber bültenini sunan ünlü spikere suç duyurusu! İstifası istenmişti
Yayınlanma Tarihi : 24 Mayıs 2022 20:40

ULUSALPOST.COM/ FOX TV ekranında Hafta Sonu Haber bültenini sunan Gülbin Tosun'un başı sosyal medyada yaptığı bir paylaşım nedeniyle derde girdi. Gülbin Tosun dün akşama kadar sosyal medyanın gündeminden düşmemiş ve çok sayıda kullanıcı tarafından istifaya davet edilmişti.

Anadolu Ajansı tarafından aktarılan habere göre; Antalya'da, sahipsiz köpeklerden kaçarken kamyonun altında kalarak hayatını kaybeden 10 yaşındaki Mahra Melin Pınar'ın annesi, sosyal medya paylaşımı nedeniyle FOX TV'de haber sunan Gülbin Tosun hakkında savcılığa şikayette bulundu.

İSTİFA TALEPLERİNE YANIT

Öte yandan FOX TV hafta sonu haber bültenini sunan Gülbin Tosun istifasını talep edenlere sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yanıt verdi.

Gülbin Tosun mesajında : "İşte ne kadar organize ve kötü amaçlı olduklarının kanıtı! #GülbinTosunİstifa Ne istifası hafta sonu gümbür gümbür yayındayım inşaAllah"  ifadelerine yer verdi.

gulbin-tosun-kimdir-kardesi-de-kendisi-gibi-gazeteci-olan-gulbin-tosun-kac-yasinda-evli-mi-1638866693-2604.jpg

Geçtiğimiz günlerde de aynı TV kanalında Ana haber sunucusu Selçuk Tepeli yayın sırasında öfkeden çılgına dönmüş ve kalemle masa üzerindeki su bardağını fırlatarak gündem olmuştu. Selçuk Tepeli'nin de istifa ettiği yada görevden alındığı öne sürülmüş ancak bu iddialar doğru çıkmamıştı. Selçuk Tepeli dün tekrar FOX TV Ana haber bültenini sunarak seyirci karşısında olmuştu.