FOX'un Mahkum dizisinin başrolü Onur Tuna, hayalini açıkladı hayranları yıkıldı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma, Mucize Doktor ve Mahkum dizileriyle adından söz ettiren Onur Tuna şimdilerdeki hayalini ve beklentisini açıkladı. Bu durum hayranlarını çok üzdü

FOX'un Mahkum dizisinin başrolü Onur Tuna, hayalini açıkladı hayranları yıkıldı
Yayınlanma Tarihi : 19 Nisan 2022 12:51

Onur Tuna, son dönemin en çok sevilen oyuncularından biri. Onur Tuna'nın oynamış olduğu diziler büyük ilgi görüyor. Örneğin Yasak Elma dizisi bugün olmuş fırtına gibi esiyor. Kadroda Onur Tuna olmasa bile dizinin yolculuğu tam beş sezondur sürüyor.

MUCİZE DOKTOR'DA DA SES GETİRMİŞTİ

Onur Tuna, Doktor Ferman karakterine hayat veriyordu. Mucize Doktor dizisinde Ali Veda'nın belki de en büyük hayran kaldığı hocasıydı. Mucize Doktor dizisinde de adından sıkça söz ettiren Onur Tuna şimdiler de Mahkum dizisinde Savcı Fırat karakterine hayat veriyor.

Dizi bir uyarlama olmasına rağmen baya da ilgi gördü. Onur Tuna'nın oyunculuk performansı yine hayran bırakmayı başardı sevenlerini.

SEZON FİNALİ GÜNDEMDE

Dizinin sezon finaline sayılı günler kalırken Onur Tuna hayranları bu durumdan dolayı çok üzgünler. Ancak Onur Tuna'nın en büyük isteğinin sezon finali olduğu ortaya çıktı. Onur Tuna'nın bu hayali hayranlarını adeta yıktı.

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre; Dizinin sezon finali yapmasını beklediğini belirten oyuncu, “Önce tatile girelim, yorulduk. Önümüzü görelim ondan sonra konuşacağız” diye konuştu. Onur Tuna, ikinci sezon beklentisi içinde olan dizi hayranlarına ekibin ne kadar çok yorulduğunu bu sözleri ile anlattı.

İKİNCİ SEZON OLACAK BEKLENTİSİ

Onur Tuna'nın Televizyon gazetesinde yaptığı açıklamalardan da görüldüğü üzere 17 bölümü geride bırakan Mahkum dizisinin ikinci sezonunun da olması bekleniyor.

MAHKUM NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Şimdilik aksi bir durum olmazsa 17 bölümdür ekranda olan Mahkum dizisinin Haziran 2022'de sezon finali yapması beklenirken, Eylül 2022'de de tekrar ekranda olması bekleniyor.

Perşembe akşamları ekrana gelen Mahkum dizisinin en büyük rakibi ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi. Mahkum kendisine has bir kitle elde etti. Onur Tuna ve diğer oyuncuların da performansı çok sevildi. Mahkum'un kadrosunda Onur Tuna ile birlikte İsmail Hacıoğlu ve Talat Bulut gibi ünlü oyuncularda yer alıyor. Geçtiğimiz bölümde dizide Cemre karakterine hayat veren Seray Kaya'nın ayrılığı Mahkum dizisinin hayranlarında büyük bir yıkıma yol açmıştı. Cemre karakteri diziye ölerek veda etmiş ve Fırat savcı bu duruma epey bir yıkılmıştı.

SİNYOR, BARIŞ'I CAN EVİNDEN VURACAK

Öte yandan yayınlanacak yeni bölümden gelen fragmanda Sinyor'un Barış'ı köşeye sıkıştırdığı görülüyor. Cemre'nin katilini ele geçiren Sinyor onu bağlıyor. Neler yaşanacak büyük merak edilirken dizideki en dikkat çeken sahne Zahit Yesari'nin bugüne dek hiç açıklamadığı kızı Cemre'nin cenazesindeki gözyaşları oldu. 

Mahkum 18.bölümüyle 21 Nisan 2022 tarihinde FOX TV ekranlarında yayında olacak.