Gülse Birsel yeni dizisiyle ilgili merak edilen detayları açıkladı

Komedi dizilerinin usta ismi Gülse Birsel yeni dizisiyle setlere geri dönüyor, Gülse Birsel yeni dizisiyle ilgili merak edilen her şeyi açıkladı

Gülse Birsel yeni dizisiyle ilgili merak edilen detayları açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 30 Nisan 2022 23:58

Avrupa Yakası, Jet Sosyete ve Yalan Dünya dizileriyle büyük bir beğeni toplayan Gülse Birsel bomba bir dizi projesiyle setlere geri dönüyor. Henüz proje aşamasında olan dizi büyük ilgiyle merak ediliyor.

Dizinin bir dijital platformda yayınlanacağı kesinleşti.

Yani Gülse Birsel karşımıza bu kez bir TV kanalıyla değil de dijital platformla çıkacak.

Bilindiği gibi Avrupa Yakası ATV'de, Yalan Dünya dizisi Kanal D'de, Jet Sosyete dizisi de Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 televizyonunda yayınlanmıştı.

Gülse Birsel'in yeni dizisinin yayınlanacağı platformla ilgili iki iddia ortaya atıldı. Ancak Gülse Birsel henüz o platformu duyurmadı.

Cumhuriyet'te yayınlanan bir haberde Gülse Birsel yeni dizisiyle ilgili merak edilen detayları açıkladı.

Yeni dizinin hazırlıklarını tam gaz sürdürdüğünü belirten Birsel, Masa dergisine verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı:

"8 bölümlük bir komedi dizisi. Dijital bir platforma. Sitcom değil, yani stüdyoda gülme efektli vs değil, gerçek mekanlarda. Güzel bir oyuncu kadrosu planlanıyor. Yazın çekim olur gibi düşünüyoruz. Ama senaryo yazımı aşamasındayım şu an. Güncel bir hikâye. Başka bir ipucu veremiyorum."

Şimdi herkes Gülse Birsel'in dördüncü yeni dizisini büyük merakla bekliyor. Öte yandan dizinin bölümlerinin 40 yada 60 dakikadan oluşması bekleniyor.