Halit Ergenç anlaşmasını yaptı! Disney+ dizisiyle seyirciyle buluşacak

Geçtiğimiz aylarda İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşen Halit Ergenç yeni dizi anlaşması yaptı. Halit Ergenç'in başrollerinde yer aldığı dizi Disney+ platformunda yayınlanacak.

Halit Ergenç anlaşmasını yaptı! Disney+ dizisiyle seyirciyle buluşacak
Yayınlanma Tarihi : 29 Mart 2022 19:43

İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan Halit Ergenç yeni diziyle setlere geri dönüyor. Dizinin adı 'Nomen' olarak belirlendi. Şimdiye dek çok sayıda televizyon dizisiyle seyirci karşısında olan Halit Ergenç bu kez dijital bir platformda yayınlanacak diziyle seyirci karşısında olacak.

YAPIMCI BELLİ OLDU

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, yapımcılığını Fatih Aksoy'un üstlendiği, distopik bir hikâyesi olan dizide Halit Ergenç'in yanı sıra "Sadakatsiz" dizisiyle tanınan Melis Sezen yer alacak. 

HALİT ERGENÇ'İN CANLANDIRACAĞI KARAKTERLE İLGİLİ İLK BİLGİLER DE GELDİ

Ergenç'in dizide hastalığından dolayı yaptığı buluşla telepatik yöntemle iletişim kurduğu eşine kimin hayat vereceği ise henüz belli değil.

DİZİ İZMİR'İN URLA İLÇESİNDE ÇEKİLECEK

Fatih Aksoy'un patronu olduğu Medyapım, Disney+'a Bahadır İnce'nin yöneteceği, Urla'da çekilecek olan "Ru" ve Özer Feyzioğlu'nun yöneteceği "Siyaha Bulaşan Kadınlar" adlı iki dizi daha hazırlıyor. 

İNGİLTERE'YE NE ZAMAN GERİ DÖNECEK?

Halit Ergenç'in dizi çekimleri sona erdikten sonra yeniden İngiltere'nin başkenti Londra'ya geri dönmesi bekleniyor.