İlker Kaleli ile Öykü Karayeli buluşturan 'Arak' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı

İlker Kaleli ve Öykü Karayel'in başrolünde yer aldığı Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Arak'ın ilk tanıtımı yayınlandı. Most Production imzalı dizi temposu yüksek sahneleriyle beğeni topladı.

İlker Kaleli ile Öykü Karayeli buluşturan 'Arak' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2023 21:26

İlker Kaleli de Öykü Karayel de uzun bir aranın ardından ekranlara geri dönüyor. Oyuncu Kaleli son olarak 'Öğretmen' dizisiyle ekranlarda yer alırken, Karayel ise 'Kaderimin Oyunu' adlı diziyle izleyici karşısına geçmişti. Başarılı oyuncular Show TV'nin merakla beklenen Most Procduction imzalı 'Arak' dizisinde bir araya geldi. Beklenen dizinin ilk tanıtımı da bugün yayınlandı. 

adsiz-003.png

'Arak' Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kadrosu ve hikayesiyle büyük merak uyandıran yeni dizisi “Arak”ın ilk tanıtımı yayınlandı. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Çift olarak ekrana ilk kez gelecek olan İlker Kaleli ve Öykü Karayel’e ise sosyal medyada beğeni dolu yorumlar geldi. Arak’ın yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay birlikte kaleme alıyor.

Hayatını çalanlardan intikam almak için harekete geçen Kara (İlker Kaleli) ile yolu genç adamla sürpriz şekilde kesişen Zeynep’in (Öykü Karayel) sürükleyici hikayesini güçlü bir anlatımla ekrana taşıyacak olan “Arak” çok yakında Show TV’de başlıyor.

Etiketler :