Kanal D'den Sadakatsiz dizisinin yerine entrika dolu yeni dizi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi final yapıyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen gibi başarılı isimler vedaya hazırlanırken Kanal D yeni dizisini duyurdu.

Kanal D'den Sadakatsiz dizisinin yerine entrika dolu yeni dizi
Yayınlanma Tarihi : 28 Nisan 2022 19:56

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi final yapacak. Dizi iki sezondur kanala iyi bir reyting getiriyordu.

Sadakatsiz dizisi sadece Türkiye'de değil yurt dışında da büyük ilgi gören dizilerden biriydi. Kanal yönetimi nedendir bilinmez üçüncü sezonda diziye devam etmek istemedi.

Çeşitli iddialar dolaşıyordu bu konuyla ilgili. Örneğin senaryo tıkandı iddiaları. Reytingleri iyi giden bir dizinin final yapacak olması hiç normal karşılanacak bir durum değil.

Örneğin Yargı dizisinin reytingleri oldukça iyi gidiyor. Pazar akşamları Kanal D ekranlarında fırtınalar koparan Yargı dizisi ikinci sezonda da devam edecek. Dizi normalde tek sezonluk bir diziydi.

Camdaki Kız dizisi de perşembe akşamları zirveden inmiyor. Gelen bilgilere göre 3.sezonda da Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Ancak Kanal D'nin asıl bombası yeni dizisi olacak. Sadakatsiz dizisinin yerine başlayacak olan yeni diziyle ilgili bilgiler gelmeye başladı. 

Televizyon gazetesi tarafından paylaşılan haberde; Sadakatsiz dizisinin yerine gelecek olan yeni dizinin ayrıntıları belli oldu.

Ozan Dolunay ile Berrak Tüzünataç ikilisini başrolde buluşturacak olan yeni dizinin adı “Hayallerim, Babam ve Sen” olarak belirlendi. Tabii ki birçok dizinin ilk ismi daha sonra değiştirilerek farklı bir isim ile yayınlanabiliyor.

ozandolunay-berraktuzunatac-2a-001.jpg

Focus Film tarafından hazırlıkları devam eden dizinin çekimlerinin Mayıs sonunda başlaması bekleniyor. Kanal D, Ağustos ayı içinde de diziyi kış sezonunun hemen öncesinde ekrana getirerek, Eylül’de başlayacak dizilerden önce avantaj sağlamayı da planlıyor.

Sırma Yanık’ın hikayesini yazdığı Hayallerim, Babam ve Sen isimli dizinin yönetmenliğini ise Cevdet Mercan yapacak.

Öte yandan sosyal medyada da Kanal D'nin yeni dizisiyle ilgili dikkat çeken yorumlar yapılmaya başlandı. Berrak Tüzünataç son dönemin en dikkat çeken oyuncularından biri. Oyunculuk performansıyla adeta hikayeyi yaşayan Berrak Tüzünataç oynadığı her dizi ya da filmde başarılı bir iş çıkarıyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hayallerim, Babam ve Sen dizisinde de Berrak Tüzünataç'ın sezona damga vuracağı konuşuluyor.

Dizinin oyuncu seçimleri sürerken genç yeteneklerin de yer alması bekleniyor. 

Genç Kuşak gazetecilerinden Sadık Şimşek'te sosyal medya hesabından yeni diziyle ilgili bazı detaylar paylaştı.