Kanal D'den Yargı dizisi için flaş karar! Yeni bölümü yayınlanmayacak

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi için flaş karar. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisine ara verildi.

Kanal D'den Yargı dizisi için flaş karar! Yeni bölümü yayınlanmayacak
Yayınlanma Tarihi : 27 Nisan 2022 22:46

Kanal D ekranlarında 30 bölümdür yayında olan Yargı dizisinde heyecan dorukta. Dizi izlenme rekorları kırarken son iki bölümde final sahnesinde Ceylin'in gözaltına alındığı gösterildi. Seyirciler bu duruma büyük tepkili.

Çünkü halen Ceylin'in ne yaptığı belli değil.

Yargı dizisinden ikinci bir kötü haber daha geldi. Bu Pazar akşamı 31.bölümü yayınlanması beklenen Yargı dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek.

Televizyon gazetesinin haberine göre; Yargı dizisine bayram tatili nedeniyle ara verildi. Haliyle bayram tatilinde Yargı dizisi ekrana gelmeyecek. Bu durum seyircileri derinden üzse de 31.bölüm haftaya ekrana gelecek.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yargı dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. Onedio tarafından paylaşılan içerikte Yargı dizisinin 31.bölümünün yayınlanacağı tarih açıklandı.

İzleyicilerin büyük bir merakla beklediği Yargı, 31. bölüm 8 Mayıs Pazar akşamı Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

KÖTÜ HABER DE GELDİ

Ancak Yargı dizisi Mayıs ayının son haftası sezon finali yapacak. Başka bir deyişle dizinin 33.bölümüyle sezon finali yapması bekleniyor. Başlangıçta tek sezon için anlaşılan Yargı dizisinin yeni bölümleriyle 2.sezonda Eylül ayında tekrardan ekranda olması bekleniyor.

Genç Kuşak gazetecilerinden Sadık Şimşek'te Yargı dizisiyle ilgili yeni detayları sosyal medya hesabından paylaştı.