Kanal D'nin Camdaki Kız dizisine Gönül Dağı'ndan transfer! Hayri'nin karısını canlandıracak

Kanal D ekranlarında yayınlanan Burcu Biricik'in başrollerindeki Camdaki Kız dizisine, TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinden flaş transfer! Dizide Hayri karakterinin eşine Gülsim Ali İlhan hayat verecek..

Kanal D'nin Camdaki Kız dizisine Gönül Dağı'ndan transfer! Hayri'nin karısını canlandıracak
Yayınlanma Tarihi : 26 Mayıs 2022 19:05

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi sezon finaline yaklaşırken hikayede işler iyice karışıyor. Son bölümlerde Hayri ve Nalan yakınlaşmaya başlamıştı. Ancak Nalan ve Hayri ayrılmak üzere... Nalan'a kötü haberi veren Hayri köyüne gittiğini açıkladı! 

TÜRKAN GELİYOR

Camdaki Kız dizisinin yeni sezonunda diziye Türkan damgasını vuracak. Türkan, Hayri'nin köydeki eşi. Yani 1 sezon boyunca dürüstlük abidesi kesilen ve başkasının namusuna göz diken Hayri aslında evli biri. Gerçek acı ama bu.. Dizide normal bir şeymiş gibi gösterilse de Hayri karakterinin de Sedat karakterinden bir farkı yok. Seyirci bu duruma ne kadar sinir olsa da gelecek sezonda Hayri'nin eşi Türkan ortaya çıkınca Nalan büyük bir şok yaşayacak.

NALAN HER ŞEYİ KABUL EDECEK

Ancak kitapta olduğu gibi dizide de Nalan her şeyi kabul edecek ve Hayri'nin yanına koşacak. Bu durum Nalan'ın bir kurtuluşu biri görünse de öyle olmayacak.

Nalan'ın çilesi daha yeni başlayacak. Türkan'a kuma giden Nalan'ın üzerine de bir kuma gelecek. Kitapta laz kızı diye geçen o karakterin de diziye dahil olmasıyla birlikte yeni sezon oldukça hareketli geçecek. Camdaki Kız dizisinin yeni sezonunun Eylül sonunda ekranda olması bekleniyor.

ASIL BOMBA ÇOK BAŞKA! TÜRKAN KARAKTERİ GÖNÜL DAĞI DİZİSİNDEN GELİYOR

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi ekranların en çok izlenen dizilerinden biri. Gelen bilgilere göre Gönül Dağı dizisinden ayrılacak bir oyuncu Camdaki Kız dizisinde Türkan karakterini canlandıracak.

İnternethaber.com'un haberine göre; Türkan karakterine hayat verecek isimde belli oldu. 

Bu cumartesi yani 28 Mayıs'ta unutulmaz bir sezon finali ile ekran macerasına ara verecek olan TRT 1'in dizisi Gönül Dağı'nda geçtiğimiz günlerde Gülsim Ali İlhan krizi yaşanmıştı. 

Dizinin başrollerinden olan ve Gönül Dağı'nda Taner'in karısı Dilek rolüne hayat veren güzel oyuncu İlhan, diziden ayrıldığını duyurdu. Sivrihisar'da çekilen dizinin zorlu set şartları ve akşamları yapacak bir şeylerin olmaması ayrılık için gerekçe gösterildi. 

Herkes dizinin önemli karakterlerinden olan ve rol gereği hamile olan Dilek'in neden diziden ayrıldığını düşünürken gerçek ortaya çıktı. Medya kulislerinden gelen son bilgiye göre Gülsim Ali İlhan Camdaki Kız dizisinden teklif aldığı için Gönül Dağı'nı bıraktı. 

Bu iddialar hakkında güzel oyuncunun hala sessiz olması ise söylentileri güçlendirdi. Peki Gülsim Ali İlhan Camdaki Kız'da hangi rolle seyirci karşısına çıkacak? 

ulsim-zycv-cover-jpg.webp

Hayri'nin karısı Türkan olacak: Kanal D'nin büyük ses getiren dizisi Camdaki Kız'da özellikle son bölümlerde heyecan iyice tırmandı. Hayri'nin Nalan'a olan duygularını açık açık söylemesi ve Nalan'ın da Hayri'ye karşı boş olmaması seyirciyi sardı. 

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adli kitabından uyarlanan diziye birkaç bölüm sonra Hayri'nin herkesten sakladığı 3 çocuğunun annesi Türkan girecek. Herkes memlekette olan Hayri'nin karısı Türkan kim olacak sorusuna yanıt beklerken o ismin Gülsim Ali İlhan olduğu söylendi. Daha önce Alişan'ın karısı Buse Varol'un Türkan rolünde oynayacağı hatta hazırlıklara başladığı da söylenmişti. 

 Gülsim Ali İlhan kimdir?

Gönül Dağı dizisinin başarılı oyuncusu  Gülsim Ali İlhan'ın adı Camdaki Kız dizisiyle anılmaya başlanınca herkes onu merak etmeye başladı! Peki ama  Gülsim Ali İlhan kimdir?

Mynet tarafından paylaşılan detaylarda Gülsim Ali İlhan hakkında bazı detaylara ulaşıldı. Buna göre Gülsim Ali İlhan hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

gulsim-ali-ilhan-kimdir-h408990-f0959.png

29 yaşında olan, 18 Şubat 1992 tarihinde Bulgaristan'ın en büyük şehirlerinden Rusçuk'ta dünyaya gelen Gülsim Ali İlhan, oyuncu ve modeldir. Genç oyuncunun çocukluk dönemi Bulgaristan'da geçmiştir. Gülsim Ali, hâlâ Bulgaristan'da yaşayan Türk bir ailenin kızıdır. TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisiyle ününe ün katan Gülsim Ali İlhan'ın gelecek sezonda Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen Camdaki Kız dizisinde yer alması beklenmektedir.