Kanal D'nin Seversin dizisine yeni oyuncu! Kanal D'den Seversin dizisinde Star TV taktiği

Henüz bir bölümdür ekranda olan Seversin dizisine yeni oyuncu. Ünlü sunucu Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu, başrollerinde İlayda Alişan ve Burak Yörük'ün yer aldığı Kanal D'nin yeni yaz dizisi Seversin'e konuk olarak katılacak

Kanal D'nin Seversin dizisine yeni oyuncu! Kanal D'den Seversin dizisinde Star TV taktiği
Yayınlanma Tarihi : 07 Haziran 2022 01:25

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Seversin dizisi henüz bir bölümdür ekranda olmasına rağmen seyirciler tarafından çok sevildi. Daha çok Z kuşağı tarafından sevilen Seversin dizisinin gelecek sezonda da ekranda olması bekleniyor.

MENAJERİMİ ARA TAKTİĞİ UYGULANACAK

Öte yandan Seversin dizisinde geçtiğimiz sezon yayınlanan '' Menajerimi Ara'' dizisindeki taktik uygulanacak. Diziye zaman zaman ünlü isimler konuk oyuncu olarak dahil olacak.

Ensonhaber.com'da aktarılan habere göre; Seversin dizisine ünlü bir isim konuk oyuncu olarak dahil oluyor.

Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu, Seversin dizisinin 2'inci bölümüne konuk oyuncu olarak katılıyor.

Akıncı dizisiyle oyunculuğa adım atan Talu'nun hangi karakter ile izleyici karşısına çıkacağı ise şimdiden merak konusu...

deren-talu-2822.jpg

Her Çarşamba yayınlanacak olan Seversin dizisinin Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor.  Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın senaryosunu yazdığı Seversin dizisinde İlayda Alişan ve Burak Yörük başrolde yer alıyor.

2.BÖLÜM NE ZAMAN?

Öte yandan Seversin dizisinin 2.bölümü 8 Haziran 2022 Çarşamba Akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Önümüzdeki haftalarda da tıpkı Deren Talu gibi başka oyuncuların da Seversin dizisine konuk oyuncu olarak dahil olması bekleniyor. 

GELECEK SEZONDA DA DEVAM EDER YORUMLARI

Öte yandan Seversin dizisinin yaz dizisi olarak başlamasına rağmen tıpkı FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi gibi gelecek sezona da taşınması bekleniyor.