Kanal D'nin Yargı dizisinde akıl almaz senaryo hatası seyirciyle dalga geçtiler

Kanal D ekranlarında yayınlanan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisinde akıllara durgunluk veren bir çekim hatası ekrana getirildi.

Kanal D'nin Yargı dizisinde akıl almaz senaryo hatası seyirciyle dalga geçtiler
Yayınlanma Tarihi : 04 Nisan 2022 18:17

27 bölümdür ekranda olan Yargı dizisi yine nefes kesen bir bölümle ekrana geldi. Başarılı hikayesi ve kadrosuyla ilgili çeken Yargı dizisi Pazar akşamlarının yıldızı olmaya devam ediyor.

Dün yayınlanan 27.bölümde şaşkına çeviren bir çekim hatası vardı. 

ZAFER'İN CESEDİ TARTIŞMA KONUSU OLDU

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Zafer'in cesedi ormanlık alanda bulunmuştu. Ancak cesedi haftalar önce Metin amir yakmış ve gömmek için de saklıyordu.

Ceset sonrasında çalınmış ve Engin'in adamları tarafından ormana gömülmüştü. Çınar'ın Serdar'ı satması üzerine Serdar tüm bildiklerini Yekta'ya anlatarak Zafer'in cesedinin bulunmasını sağlamıştı.

Dün yayınlanan bölümde ise Metin amirin cesedi yaktığı görüntüler tekrar ekrana getirildi. Bir siyah poşet içerisinde ceset tümüyle yanıyordu.

KIYAFETLER NASIL YANMAZ?

Geçtiğimiz haftaki bölümde ise cesetle ilgili Adli Tıp görüntülerine yer verildi. Zafer'in giydiği kıyafetler olduğu gibi duruyordu. Ne ayakkabı yok olmuştu nede Zafer'in giydiği kıyafetler. Metin amir yaktıysa bu kıyafetlere nasıl hiç bir şey olmamıştı?

yargi-dizisi-zafer-1-1637225837-1280x720.jpg

Ceylin nasıl babasına aldığı kazağı hatırlayabilirdi ki? Tüm bunlar bir yana bu ceset 3 ay boyunca toprak altındayken bu kıyafetler nasıl olurda yok olmamıştı.

Yakılan bir kıyafet anında yok olur gider. Dizideki bu çekim hatası sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından eleştiri konusu oldu. 

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in yer aldığı Yargı dizisi Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanıyor.