Kanal D'nin Yargı Dizisinde Büyük Kriz Ceylin'in Ne Yaptığı Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Pınar Deniz'in canlandırdığı Ceylin karakteri gözaltına alınıyor. Gerekçe ise cinayet şüphesi. Yeni bölüm fragmanında dikkat çeken bir ayrıntı daha vardı

Kanal D'nin Yargı Dizisinde Büyük Kriz Ceylin'in Ne Yaptığı Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 26 Nisan 2022 16:56

Yargı dizisinin yayınlanan 30.bölümünde gerçek ortaya çıktı! Herkes Ceylin yapmaz derken Ceylin'in de cinayet işlediği ortaya çıktı. 

Ancak Ceylin kimi öldürdü henüz belli değil. 

Bu konuda bazı iddialar var.

ÇINAR OLABİLİR

Son bölümde ÇINAR bilindiği gibi suçsuz çıktı.  Muhtemelen Pars ve Eren bu işi çözecek.  Bir sonraki duruşmada muhtemelen Çınar serbest bırakılacak. Bu durum Ceylin açısından büyük bir yıkıma yol açabilir.  Haliyle çılgına dönen Ceylin kötü bir iş yapacak. Muhtemelen Çınar'ı öldürecek.  Çünkü Eren komiser gerek Ilgaz gerekse Çınar'ı kardeşi gibi seviyor. 

 

Nefret bakışları ele verdi......

 

Nitekim Eren komiser 30.bölümün final sahnesinde Ceylin'i gözaltına alırken nefret içeren bakışlarla baktı. Bu bakış Ceylin başka birine zarar verse belki bu kadar kindar olmazdı.

 

Örneğin gerçek katil olan Serdar'a belki de Ceylin böylesine zarar verse Eren komiser bu kadar sinirlenmezdi.  

 

Ancak görünen o ki Ceylin tanıdık birine zarar verdi. Bu durum 31.bölümde ortaya çıkacak mi çıkmayacak mi henüz bilinmiyor. Ancak bilinen bir gerçek var ki yeni bölümde işler çok ama çok kötü karışacak. 

 

Son bölümde Ilgaz ve Ceylin arasındaki ipler tamamen koptu. Ilgaz anahtarları bırakarak evi terk etti. İkilinin bir araya gelmesi artık neredeyse imkansız. Bu aşk zaten imkansız bir aşka dönüştü.  Ceylin belki de Ilgaz savcıya bile zarar vermiş olabilir.

 

Ama bilinen bir şey var ki Ceylin bir cinayet işledi.. Umarız final öncesi bu gerçek açığa çıkar.  Bilindiği gibi Yargı dizisi Mayıs ayında sezon finali yapacak.  

İŞLER TÜMDEN KARIŞACAK GİBİ DURUYOR

1716184.jpg

Yargı dizisinin yeni bölümünde işlerin tümden karışması bekleniyor.

İKİNCİ SEZON DA OLACAK

Başlangıçta tek sezonluk bir proje olarak başlayan Yargı dizisinin 2.sezonunun da olacak olması seyircileri çok sevindirdi. Mayıs'ın son haftası sezon finali yapacak olan Yargı dizisi yeni bölümleriyle Eylül ayında ekranda olmaya devam edecek. Yargı dizisinin reytinglerdeki başarısı ikinci sezon onayı almasını sağladı. 

İlgili Haberler