Kızılcık Şerbeti izleyicisini kızdıracak gelişme: Sevilmeyen karakter geri dönüyor

Başrollerinde Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Fevza Civelek gibi oyuncuların yer aldığı Show TV'nin Kızılcık Şerbeti dizisinden gelen haber seyircileri isyan ettirdi. Sevilmeyen karakter Kızılcık Şerbeti dizisine geri dönüyor

Kızılcık Şerbeti izleyicisini kızdıracak gelişme: Sevilmeyen karakter geri dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 31 Ağustos 2023 23:07

Turkiyegazetesi.com.tr'den Melin Öztürk'ün derlediği habere göre; Her bölümüyle izleyicilerine heyecan yaşatmaya devam eden Kızılcık Şerbeti için geri sayım başladı. Yeni sezon tarihi merakla beklenirken, dizide Nursema karakteriyle evlenip onu camdan atan İbrahim karakteriyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

NURSEMA’NIN ESKİ EŞİ İBRAHİM DÖNÜYOR


Merakla beklenen diziyle ilgili kulislerde dolaşan bir söylentiye göre; Ceren Karakoç’un canlandırdığı Nursema’nın zorla evlendirildiği ve kısa süre sonra boşandığı İbrahim, Kızılcık Şerbeti’ne geri dönüyor. Birsen Altuntaş’ın duyurduğu haberde; geçen sezona damga vuran dizide Berkay Akdemir’in canlandırdığı İbrahim’in hikayeye nasıl döneceği ise şimdiden merak konusu oldu.

KADROSUNA 3 YENİ OYUNCU KATILDI


Öte yandan Kızılcık Şerbeti çok konuşulan bir sezon finaliyle ekranlara veda etmişti. 2. sezonu iple çekilen diziye dahil olan yeni oyuncular ise heyecanı ikiye katladı.  Sevilen yapıma Bahtiyar Memili ve Yiğit Kirazcı katıldı. Cuma akşamlarına damga vuran dizinin kadrosuna oyuncu Kayra Şenocak da dahil oldu. Şenocak dizide muhafazakar iş insanı 'Ertuğrul' karakterini canlandıracak ve karakterin Nursema’yla (Ceren Karakoç) bağlantısı olacak.

 

Etiketler :