Kubilay Aka değişimiyle herkesi şoke etti! 'Zaferin Rengi' için eridi bitti...

Abdullah Oğuz'un 'Zaferin Rengi' filminin başrol oyuncusu Kubilay Aka, canlandırdığı 'Galip Kulaksızoğlu' karakterine için 16 kilo verdi. Film çekimlerine başladıktan sonra ilk kez kamera karşısına geçen Aka, değişimiyle herkesi şoke etti.

Kubilay Aka değişimiyle herkesi şoke etti! 'Zaferin Rengi' için eridi bitti...
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2023 18:14

Ünlü oyuncu Kubilay Aka, yakında çekimleri tamamlanacak olan Abdullah Oğuz'un dönem filmi 'Zaferin Rengi' için setten sete koşuyor. Filmde canlandırdığı 'Galip Kulaksızoğlu' karakteri için 16 kilo veren oyuncu Aka, çekimler başladıktan sonra ilk kez kamera karşısına geçti. Verdiği kilolarla dikkat çeken Aka, nasıl 16 kilo verdiğini anlattı. 

adsiz3-002.jpg

'2 Ay Boyunca Yemek Yemedim'

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kubilay Aka “İki ayda 16 kilo verdim. Çünkü savaştan dönen bir adama hayat verdim. Savaş yıpranmışlığını görmüş olması gerekiyordu. 2 ay boyunca yemek yemedim, spor yaptım. Su bazlı beslenmeye çalıştım. Çorba ve meyve suyu tükettim ve salatalık yedim sürekli…” dedi.

“En Fenerbahçeli benim” diyen oyuncu kendisi gibi fanatik Fenerli olan filmdeki rol arkadaşlarından Nejat İşler‘i övdü ve “Benim için Nejat abi zaten aileden biri gibi… Uzun zamandır tanışıyoruz, çok da severim onu…  Bulunduğu ortamda güven hissederim. Bu filmde olmaktan gurur duyuyorum, kadro şampiyonlar ligi gibi… Bir şeyler öğrenmekten keyif alıyorum… Hep öğrenebildiğimiz bir iş yapıyoruz” diye konuştu.

Etiketler :