MasterChef Türkiye'de Mehmet Yalçınkaya şoku! Herkes çok şaşkın

Acun Ilıcalı müjdeli gelişmeyi duyurdu. MasterChef Türkiye, Temmuz 2022'de başlayacak. Ancak ünlü şeflerden Şef Mehmet Yalçınkaya hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Mehmet Yalçınkaya yeni bölümlerde olmayacak mı?

MasterChef Türkiye'de Mehmet Yalçınkaya şoku!  Herkes çok şaşkın
Yayınlanma Tarihi : 27 Nisan 2022 21:30

Survivor'ın yayınlandığı Dominik'ten açıklamalarda bulunan tv8 kanalının patronu Acun Ilıcalı önemli bir müjdeyi duyurdu.

Bilindiği gibi her yıl Survivor bittikten sonra tv8 ekranlarında MasterChef Türkiye programı yayınlanıyor.

MasterChef Türkiye yarışma programı Türkiye'nin en  ünlü şeflerini buluşturduğu gibi aynı zamanda yetenekli aşçıları da programda yarıştırıyor.

MasterChef Türkiye programında Türkiye'nin dört bir yanından muhteşem lezzetlere yer veriliyor.

Bu yıl yine tv8 ekranlarında yayınlanacak olan MasterChef Türkiye programının yeni bölümlerinin yayın tarihi büyük merak konusuydu.

Neyse ki beklenen müjde tv8 kanalının patronu Acun Ilıcalı'dan geldi. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada MasterChef Türkiye yeni bölümlerinin Temmuz ayında ekranda olacağını belirtti.

Ancak Mynet'te yayınlanan bir haberde MasterChef Türkiye seyircilerini üzecek bir detaya yer verildi.

İddialara göre MasterChef Türkiye programının yeni bölümlerinde Mehmet Yalçınkaya olmayacak. Bu durum seyircilerde deprem etkisi yarattı.

PEKİ NEDEN PROGRAMDA OLMAYACAK?

MasterChef Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya bu sezon programda olmayacak. Mehmet Şef'in geçtiğimiz yıl ücret konusunda Acun Ilıcalı ile anlaşamadığı gündem olmuştu.

13481147-728xauto.jpg

ACUN'DAN İDDİALARA SES YOK

Öte yandan Mehmet Yalçınkaya'nın yeni bölümlerde olmayacağına yönelik iddialara Acun Ilıcalı henüz bir yanıt vermedi.

Mehmet Yalçınkaya'nın da  iddialar karşısında sessiz kalması seyircileri çok üzmüş durumda. Mehmet Yalçınkaya yarışmanın en sevilen başarılı üyelerinden biriydi.

48 yaşındaki usta aşçı Türkiye'nin en ünlü şeflerinden biri. Mehmet Yalçınkaya'nın yorumları ile bilgi ve becerileri tv8 ekranlarını yakından takip eden seyircilerinde ilgi odağıydı.

Acun Ilıcalı'nın Mehmet Yalçınkaya'yı yeniden ekrana çıkarıp çıkaramayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Mehmet Yalçınkaya'nın olmaması durumunda yarışmaya kimin katılacağı ise şimdiden büyük merak konusu oldu.