Metin Uca'yla anılan 'Passaparola' yarışması yeni sunucusunu arıyor

Merhum Metin Uca'nın uzun yıllar sunuculuğunu üstlendiği, ünlü ismin adıyla özdeşleşen efsane yarışma programı 'Passaparola' yeni sunucusunu arıyor. Efsane yarışmanın tekrardan ekrana geleceği kanal da belli oldu.

Metin Uca'yla anılan 'Passaparola' yarışması yeni sunucusunu arıyor
Yayınlanma Tarihi : 05 Aralık 2023 21:04

Geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçirdikten sonra tedavi altına alındığı hastanede yaşamını yitiren ünlü sunucu ve yazar Metin Uca'yla anılan ünlü yarışmana 'Passaparola' yeniden çekilecek. 2002 yılından bu yana yayınlanan, Türk televizyon tarihine damga vuran 'Passaparola' yarışmasına yeni sunucu aranıyor. Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden programın yayınlanacağı kanal da belli oldu. 

adsiz2.jpg

'Passaparola' Yeni Sunucusunu Arıyor

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Passaparola yarışması geri dönüyor. Ülkemizde ilk olarak 2002 yılında ekran yolculuğuna başlayan ve Metin Uca’yla özdeşleşen yarışma yakında tv8’de ekrana gelecek. Cem Davran’ın sunumuyla Çarkıfelek’i önce seyirciyle buluşturacak olan kanal daha sonra Passaparola’yı ekrana getirecek.

Geçirdiği kazanın ardından tedavi gördüğü hastanede 17 Kasım’da aramızdan ayrılan unutulmaz sunucu Metin Uca’nın yerine yeni bir sunucu aranıyor. Şu günlerde yeni sunucu görüşmeleri devam ediyor.

Etiketler :