Netflix'te yas! Taner Ölmez'li 'Yaratılan'ın galası iptal edildi...

İsrail'in Filistin'e savaş açması birçok etkinliğin rafa kalmasına neden oldu. Dijital içerik üreticisi Netflix de merakla beklenen 'Yaratılan' dizisinin galasını ve 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' dizisinin veda yemeğini iptal edildi.

Netflix'te yas! Taner Ölmez'li 'Yaratılan'ın galası iptal edildi...
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2023 23:12

Son dönemde Türk yapımlarıyla adından söz ettiren Netflix, iki dizisinin büyük organizasyonunu iptal etti. Dijital içerik üretici yayın organı Netflix, merakla beklenen Taner Ölmez'li 'Yaratılan' dizisinin galasını ve 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' dizisinin veda yemeğini iptal etti.

NETFLIX YAS İLAN ETTİ

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Netflix‘in iki dizisinin de organizasyonu iptal edildi. Çarşamba akşamı Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı’yı buluşturan “Pera Palas’ta Gece Yarısı” dizisinin çekimlerinin bitmesinin şerefine ekip Beyoğlu‘nda veda yemeğinde buluşacaktı. Ancak İsrail‘in Filistin‘e savaş açması ve yaşanan yas ortamı nedeniyle dizinin yemeği iptal edildi.

csdcsdcsd.jpg

Netflix‘in Çağan Irmak imzalı “Yaratılan” dizisinin Esma Sultan Yalısı‘nda düzenlenecek galası da iptal edildi. 8 bölümlük dizi, 20 Ekim’de yayınlanacak. Başrollerini Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Engin Benli, Şifanur Gül, Bülent Şakrak, Sema Çeyrekbaşı, Devrim Yakut, Şehsuvar Aktaş, Durul Bazan, Macit Koper, Ekremcan Arslandağ, Ümmü Putgül ve Şennur Nogaylar rol alıyor.

Kaynak: birsenaltuntas.com

Etiketler :