'Pera Palas'ta Gece Yarısı'nın yapımcısı Karga Seven'dan iddialı dizi

Netflix'in 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' adlı dizisinin çekimlerini tamamlayan Karga Seven Pictures iddialı bir dizi hazırlıyor. Kanal görüşmeleri devam eden dizide rol alacak oyuncular ise merak uyandırdı.

'Pera Palas'ta Gece Yarısı'nın yapımcısı Karga Seven'dan iddialı dizi
Yayınlanma Tarihi : 22 Kasım 2023 19:20

'Pera Palas'ta Gece Yarısı', 'Rise Of Empires Ottoman', 'Hekimoğlu' ve 'Her Yerde Sen' gibi etkileyici projelere imza atan Karga Seven Pictures iddialı bir dizi hazırlıyor. Kanal görüşmeleri devam eden iddialı dizinin kadrosunda yer alacak oyuncular merak uyandırırken, dizinin yönetmeni belli oldu. 

adsiz3-001.jpg

Karga Seven Pictures'ten Yeni Dizi

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Karga Seven Pictures iddialı dizilerine bir yenisini daha ekliyor. Yapım şirketi “Alı-Kara” adlı çok etkili polisiye aşk hikâyesine hazırlanıyor. Kanal görüşmeleri devam eden dizinin yönetmen koltuğunda genç kuşağın başarılı yönetmeni Deniz Yorulmazer oturacak. Dizinin senaryosunu birçok unutulmaz dizide imzası bulunan Eylem Canpolat kaleme alıyor. 

adsiz-003.png

Karga Seven Pictures son olarak Hazal Kaya ile Selahattin Paşalı‘nın başrolünü oynadığı Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin çekimlerini tamamlamıştı.

Etiketler :