Show TV'nin 'Aile' dizisine 'Ya Çok Seversin'in yıldızı transfer oldu

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü paylaştığı Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi 'Aile'ye 'Ya Çok Seversin' dizisinin yıldız oyucusu transfer oldu. Sürpriz ismin oynayacağı karakter ise merak uyandırdı.

Show TV'nin 'Aile' dizisine 'Ya Çok Seversin'in yıldızı transfer oldu
Yayınlanma Tarihi : 03 Ekim 2023 16:20

Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü paylaştığı, Nur Sürer, Canan Ergüder ve Nejat İşler'in de başlıca rollerde yer aldığı 'Aile' dizisi bu akşam 2. sezona iddialı bir giriş yapacak. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız ve Gökçen Usta'nın üstlendiği, senaryosunu ise Hakan Bonomo ve Ali Kobanbay'ın kaleme aldığı dizinin kadrosuna bu sezon 2 iddialı isim dahil olmuştu. 

Selin Şekerci (Avukat Serap Varol) ve Ayda Aksel'in (Aslan'ın halası Nedret) dahil olduğu diziye yeni sezonun ilk bölümüne saatler kala yeni bir isim dahil oldu. 

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973.jpg

'YA ÇOK SEVERSİN'İN YILDIZI MİNE KILIÇ 'AİLE'YE DAHİL OLDU

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancaktutan‘ın başrollerini paylaştığı “Ya Çok Seversen”de “Meryem” rolüne hayat veren Mine Kılıç “Aile” dizisine transfer oldu.

Mine Kılıç, 13. bölümde final yapan Ay Yapım’ın “Ya Çok Seversen” dizisinden yine aynı yapım şirketinin Aile dizisine geçti.

Erdoğan Kan

Etiketler :