Show TV'nin 'Kızılcık Şerbeti'nden yeni bir rekor! Rakiplerini ezdi geçti...

Barış Kılıç ve Evrim Alasya'nın başrolünde yer aldığı Show TV'nin fenomen dizisi 'Kızılcık Şerbeti' yeni bölümüyle bir rekora daha imza attı. Dizi 12 reytingini geçerek kendi rekorunu kırdı.

Show TV'nin 'Kızılcık Şerbeti'nden yeni bir rekor! Rakiplerini ezdi geçti...
Yayınlanma Tarihi : 21 Ekim 2023 23:32

Show TV'nin fenomen dizisi 'Kızılcık Şerbeti' yeni bölümüyle yeni bir rekora imza attı. Barış Kılıç, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün başrolünde yer aldığı dizi, ikinci sezonunda da etkileyici hikayesiyle izleyiciyi kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. 

Her hafta sosyal medyada en çok konuşulan etiketler arasında yerini alan dizi, bu hafta ekran başında fırtınalar estirerek kendi reyting rekorunu kırdı. 

KIZILCIK ŞERBETİ KENDİ REYTİNG REKORUNU KIRDI

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Kızılcık Şerbeti” dizisi ikinci sezonunda da toplumun her kesiminin ilgisini çekerek her hafta izlenme oranlarını artırarak ekran yolculuğuna devam ediyor. Gold Film’in imza attığı dizi, dün akşam tüm seyircilerde 9.68 reyting 26.78 izlenme payı, ABC1’de 12.11 reyting, 32.21 izlenme payı, AB grubunda ise 11.28 izlenme oranı 33.21 izlenme payıyla günün en çok izlenen yapımı oldu.

Etiketler :