Show TV'nin Üç Kuruş dizisinden başrol ayrılığı yeni bölümlerde olmayacak

Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisinde Nursel Köse diziye veda ediyor. Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça ve Avlu dizileriyle büyük bir seyirci kitlesi elde eden Nursel Köse, Üç Kuruş dizisinden ayrıldı

Show TV'nin Üç Kuruş dizisinden başrol ayrılığı yeni bölümlerde olmayacak
Yayınlanma Tarihi : 12 Nisan 2022 14:12

Henüz yeni yayına başlayan Üç Kuruş dizisinde yaprak dökümü sürüyor. Dizinin en iddialı oyuncularından biri de kuşkusuz Nursel Köse..

Nursel Köse artık Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisinde yer almayacak. Başarılı oyuncunun hikayesi sona erdiği için diziye veda ediyor.

Nursel Köse'nin diziye ölerek veda edeceği öğrenildi.

ZATEN FİNALİ YAKINDI

Öte yandan Üç Kuruş dizisinin son bir kaç bölümünün kaldığı öğrenildi. Sezon öncesinde final yapacak olan Üç Kuruş dizisi ekran macerasını sonlandıracak.

ÇUKUR'UN YERİNE GELMİŞTİ

Dört sezon boyunca yayınlanan ve efsane bir dizi olan Çukur'un yerine yayınlanmaya başlayan Üç Kuruş büyük bütçeler ve dev tanıtımlara rağmen Çukur dizisinin yakaladığı başarıyı elde edememişti. Reytinglerde her hafta daha da düştüğü için gerek Show TV gerekse yapım şirketi projeyi devam ettirmek istemiyor. Üç Kuruş dizisinin finalinde neler yaşanacak bilinmez ama Nursel Köse'nin ayrılığı seyircilerde derin bir yara açacak görünüyor.

Avlu ve Paramparça dizileriyle büyük bir seyirci kitlesi elde eden Nursel Köse en sevilen karakterlerden biri olarak biliniyor. 

Nursel Köse dizide Neriman karakterine hayat veriyordu.

ÜÇ KURUŞ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Show TV ekranlarında yayınlanan Üç kuruş dizisinin finaliyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Televizyon gazetesinde yayınlanan bir haberde Üç Kuruş dizisinin kaçıncı bölümde final yapacağı ortaya çıktı.

Üç Kuruş dizisinin finaliyle ilgili de bilgi verilen o haberde şu ifadeler yer alıyor

Nursel Köse’nin canlandırdığı karakterin hayatı son buldu. Ölümle birlikte başarılı oyuncu diziye veda etti.

t25-uc-kurusun-nerimani-nurse-634.jpg

Senaryosunda Damla Serim, Eset Akçilad ve Berrin Tekdemir’in imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki dizide Neriman’ın ölümüyle ilgili yansımaları 23. Bölümle birlikte göreceğiz. 27. Bölümde final yapacağı konuşulan dizide yeni bölümle birlikte heyecan artacak gibi görünüyor.

YENİ AYRILIKLAR DA BEKLENİYOR

Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisinde final öncesi yeni ayrılıklar da bekleniyor. Hatta hikayenin baş kahramanlarından birinin bile dizide tıpkı Neriman gibi ölebileceği konuşuluyor.