Teşkilat dizisinden peş peşe ayrılıklar! 2 başrol oyuncusu daha projeden çıktı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi Pazar akşamları seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ederken diziden iki oyuncu birden ayrıldı. Mesut Akusta'nın ardından Ezgi Eyüboğlu da Teşkilat dizisine veda edecek.

Teşkilat dizisinden peş peşe ayrılıklar! 2 başrol oyuncusu daha projeden çıktı
Yayınlanma Tarihi : 31 Mart 2022 21:26

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ederken bir yandan da ayrılık haberleriyle sarsılıyor. Dizinin hayranları en çokta Mete başkan karakterine hayat veren Mesut Akusta'nın diziden ayrılmasına üzüldü.

DAHA ÖNCE DE ARA VERMİŞTİ

Mete başkan karakterine hayat veren Mesut Akusta daha önce de geçirdiği sağlık problemleri nedeniyle diziye uzun bir süre ara vermiş ve tedavisi tamamlandıktan sonra geri dönmüştü. Teşkilat dizisinden ayrılan Mesut Akusta diziye ölerek veda etmişti. 

BİR OYUNCU DAHA GİDİYOR

Teşkilat dizisinden bir oyuncunun daha ayrılacağı açıklandı. Dizide Ceren karakterini canlandıran Ezgi Eyüboğlu'nun Teşkilat dizisine veda edeceği öğrenildi.

ezgieyuboglu-teskilat-y1.jpg

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, birinci sezonun ilk yarısında hikâyeden ayrılması planlanan ancak iki sezon boyuncu izleyicilerle buluşan Eyüboğlu'nun senaryodaki hikâyesi bitti. Oyuncunun kaçıncı bölümde ayrılacağı ise yakında belli olacak.

Yönetmen koltuğunda ise Burak Arlıel ve Burak Müjdeci'nin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya ve Tuncer Salman gibi isimler yer alıyor. Son olarak dizide Mete Başkan karakterini canlandıran Mesut Akusta projeye veda etmişti. Mesut Akusta'nın beyin kanaması geçirmesi nedeniyle uzun bir süre sağlık sorunu yaşaması ve diziye ara vermesi gibi bir durumda söz konusu olmuştu. Mesut Akusta tekrar projeye geri dönse de dizide yer aldığı bölüm sayısı uzun sürmedi. Mesut Akusta geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümle diziye veda etti. 

GELECEK SEZONDA DA OLACAK

Öte yandan Teşkilat dizisinin Haziran ayında sezon finali yapacağı öğrenilirken gelecek sezonda da ekranda olacağı öğrenildi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisiyle rekabet halinde olan Teşkilat dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 

Ezgi Eyüboğlu hakkında kısa bilgiler

2022 itibariyle 33 yaşında olan Ezgi Eyüboğlu 15 Haziran 1988 tarihinde başkent Ankara'da dünyaya gelmiştir. Asıl adı Saadet Ezgi Eyüboğlu olan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü'nde okurken üniversitenin tiyatro kulübüne üye olarak oyunculuk alanında kendini geliştirmeye başlamıştır. İlk televizyon dizisi deneyimini  Kalbim Seni Seçti dizisinde yaşamıştır.  Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Aybige Hatun ünlenen Ezgi Eyüboğlu asıl büyük çıkışını ise TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisindeki canlandırdığı Ceren karakteriyle yaşamıştır. Güzel oyuncunun Teşkilat dizisinde sonraki rol alacağı dizi ise büyük bir merakla beklenmektedir.