TRT1'deki dizisi final yapmıştı! Merak edenler için Ezgi Mola'nın yeni projesi!

Masumlar Apartmanı ve Erşan Kuneri dizisiyle fırtınalar estiren Ezgi Mola yeni projesini resmen duyurdu

TRT1'deki dizisi final yapmıştı! Merak edenler için Ezgi Mola'nın yeni projesi!
Yayınlanma Tarihi : 03 Ağustos 2022 23:27

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden birisi de Ezgi Mola. Ezgi Mola oyunculuk performansı kadar özel hayatıyla da çok merak edilen bir isim. Sivri dilli çıkışı nedeniyle Ezgi Mola zaman zamanda hedef oluyor.

Ancak doğru bildiğini Ezgi Mola açıklamaktan hiç bir zaman geri durmuyor. Ezgi Mola oynadığı dizi ve filmlerle adından sıkça söz ettiriyor.

Oyunculuk performansı deyim yerindeyse efsane. Herkes onun oyunculuğuna hayran. Ezgi Mola iki yıl boyunca TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisiyle seyirci karşısında olmuştu.

619641cb45d2a07ffcb080cc.jpg

Dizi Haziran ayında final yaparak ekranlara veda etmişti. Daha sonra netflix platformunda yayınlanan Erşan Kuneri dizisiyle fırtına koparan Ezgi Mola'nın yeni projesi ise büyük merak konusu.

Ezgi Mola'ya çok sayıda teklif yağdığı biliniyor. Bu konuyla ilgili Akşam gazetesi tarafından da bir haber paylaşıldı.

ezgi-mola-001.jpg

Televizyon gazetesi kaynak gösterilerek yayınlanan o haberde Ezgi Mola'nın yeni projesinden bahsedildi. Herkes onu yeni bir diziyle beklerken Ezgi Mola şaşırtıcı bir hamle yaptı. Seyirciler onu oysa yeni sezonda başka bir diziyle ekranda görmek istiyor. Hatta bir ara Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Hayri'nin karısı olarak yer alacağı iddia edilse de o iddia doğru çıkmamıştı. Ezgi Mola'nın en yakın dostu Enis Arıkan'da bilindiği gibi Camdaki Kız dizisinde yer alıyor.

Ezgi Mola, Masumlar Apartmanı dizisindeki rolü ile iki sezondur ekranda başarılı bir performans sergiliyordu. Safiye karakteri ile yıldızını iyiden iyiye parlatan Ezgi Mola'nın yeni sezonda oynayacağı merak konusu oldu. Ünlü oyuncunun yeni sezonda hangi projede rol alacağını, Ezgi Mola'nın kendisi açıkladı. Ünlü oyuncu, bu sezonda da Alice Müzikali'nde yer alacak.

odatv-image-67-50327d6f8f4840.jpg

EZGİ MOLA YENİ SEZONDA HANGİ PROJEDE OLACAK?

Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere göre; Ezgi Mola, yeni sezon için başka projeler ile de görüşme aşamasında. Mola, tam iki sezon boyunca psikolojik rahatsızlıkları olan bir kadını oynamıştı.

İlgili Haberler