Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz en büyük tutkusunu açıklayınca ortalık karıştı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz, samimi açıklamalarda bulunarak en büyük tutkusunu açıkladı.

Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz en büyük tutkusunu açıklayınca ortalık karıştı
Yayınlanma Tarihi : 03 Ağustos 2022 14:40

Son 3 yıldır Türkiye'nin en çok konuştuğu oyunculardan biri kuşkusuz Pınar Deniz. Aşk101 dizisiyle fırtınalar estiren Pınar Deniz sadece Türkiye değil dünya genelinde de tanınan bir oyuncu haline dönüştü. Güzelliği kadar oyunculuk yeteneğiyle de dikkatleri üzerine çeken Pınar Deniz en büyük yükselişini ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisiyle yaptı.

Pazar akşamları yayımlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterini canlandıran Pınar Deniz bu karakterle deyim yerindeyse bütünleşmiş durumda. Pınar Deniz oyunculuk yeteneğiyle herkesi kendine hayran bırakan oyuncular arasında yerini almayı başarmış bir isim.

Pınar Deniz, özel hayatıyla da çok merak ediliyor. Şimdilerde tatilde olan Pınar Deniz zaman zaman yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeyi başarıyor.

62286636ed13441560e1be97.jpg

Akşam gazetesinde yayınlanan bir haberde Pınar Deniz'in samimi açıklamalarına yer verildi. Pınar Deniz, en büyük tutkusunu açıklamaktan geri durmadı.

Reklam, dizi ve film gibi birçok projede rol alan güzel oyuncu Deniz, bir dergiye röportaj verdi. Deniz, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

PINAR DENİZ EN BÜYÜK TUTKUSUNU ANLATTI

En büyük tutkusunu Deniz, "Akrep kadınıyım. En büyük tutkum farklı güzellikler görmek. Yerimde sayamam. İki yıl sonra bir anda Paris'te sanat eğitimi alabilirim veya Afrika kıtasında hayvanlar üzerine araştırma yapabilirim" sözleri ile anlattı.

oyuncu-pinar-denizden-dev-proje-partneri-belli-oldu-1650805402-4449.jpg

BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

Pınar Deniz, oynadığı dizi ve filmlerle adından söz ettirirken özellikle Netflix platformunun da vazgeçilmez yüzü oldu.

Yiğit Kirazcı ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Pınar Deniz beklenmedik bir şekilde bu ilişkiyi sonlandırmıştı.

covid-19-39-a-yakalanan-pinar-deniz-39-den-uz-14621441-osd.webp

Onu daha çok rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu'na yakıştıranlar olsa da Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu sadece arkadaşlar.

YARGI NE ZAMAN?

Öte yandan Yargı dizisinin ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak çok büyük merak konusu olurken, çekimlere bu ay sonu başlanacağı Eylül içerisinde de ekranda olacağı öğrenildi. Yargı dizisi Pazar akşamları kaldığı yerden Kanal D ekranlarında yayında olmaya devam edecek. 

İlgili Haberler