TRT1'deki Teşkilat dizisinden 4 oyuncu ayrıldı

"Teşkilat", sezon finali bölümüyle yayınlandı. Sezon finaliyle birlikte TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat'ta 4 oyuncu ayrıldı

TRT1'deki Teşkilat dizisinden 4 oyuncu ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 04 Haziran 2022 19:32

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve nefes kesen bölümleriyle seyirciyi büyüleyen Teşkilat dizisinde ayrılıklar yaşandı.

Duvar'da yer alan haberde bu ayrılıklara yer verildi ;  "Teşkilat" dizisi, 29 Mayıs Pazar akşamı 48. bölümüyle sezon finali yaptı. Diziden dört oyuncu aynı anda ayrıldı.


Dizide Pınar karakterini canlandıran Ezgi Şenler ile Hulki karakterine hayat veren Nihat Altınkaya, senaryodaki rolleri bittiği için projeye veda etti.

Gürkan Uygun da canlandırdığı Yıldırım karakterinin senaryo gereği öldürülmesiyle diziye veda etti. 

Tövbekar karakterini canlandıran oyuncu Hakan Boyav da diziden ayrıldı. 

Dizinin finalinde ise Serdar karakteri büyük bir patlamanın ortasında kaldı. "Teşkilat"ın başrol oyuncusu Serdar'ı canlandıran Çağlar Ertuğrul'un diziye veda edip etmediği ise yeni sezonda belli olacak.

Dizinin başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav yer alıyor.

BALKAN NİNNİSİ DİZİSİNE KATILDI

Öte yandan çekimleri Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te başlayan Balkan Ninnisi dizisine Hakan Boyav'da katıldı. Dizinin başrol kadrosunda yer alan Hakan Boyav, Teşkilatta'ki hikayesi biter bitmez Üsküp'e geçti.

YENİ OYUNCULAR GELECEK

Gelen bilgilere göre Teşkilat dizisinin kadrosuna Eylül ayındaki yeni sezonda yeni oyuncular gelecek.