Ünlü oyuncu Alperen Duymaz'dan müjde! Ekrana dönüyor...

Son olarak FOX'un 'EGO' dizisiyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Alperen Duymaz'ın yeni dizi projesi merak ediliyordu. Ünlü oyuncu Durmaz, Karga Seven Pictures ile el sıkıştı.

Ünlü oyuncu Alperen Duymaz'dan müjde! Ekrana dönüyor...
Yayınlanma Tarihi : 07 Aralık 2023 21:10

Oyunculuk kariyerine 2015'de Star TV'nin 'Tatlı Küçük Yalancılar' adlı dizisiyle adım atan Alperen Duymaz, 'Bodrum Masalı' adlı diziyle yakaladığı çıkışı sürdürüyor. Son olarak FOX'un 'EGO' adlı dizisiyle ekranlara gelen oyuncu Duymaz'ın yeni dizi projesi merak konusuydu. Netflix'in 'Kül' adlı projesi için kamera karşısına geçen oyuncu, TV için de bir anlaşmaya vardı. 

ekran-goruntusu-2023-12-07-210757.png

Alperen Duymaz'ın Yeni Adresi Belli Oldu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Alperen Duymaz, “Hekimoğlu”, “Pera Palas’ta Gece Yarısı”, “Rise Of Empires Ottoman”, “Her Yerde Sen” gibi sevilen projelere imza atan Karga Seven Pictures’la el sıkıştı. Duymaz, şirketin “Alı-Kara” adlı polisiye aşk hikâyesinde başrolü oynayacak.

Kanal görüşmeleri devam eden diziyi Deniz Yorulmazer yönetecek. Dizinin senaryosunu birçok sevilen dizide imzası olan Eylem Canpolat kaleme alıyor. Dizinin kadın başrol oyuncusu da yakında belli olacak.
 

Etiketler :